Logitech’ten MX Mechanical Mini başta olmak suretiyle Mac odaklı yeni klavye ve fareler

Logitech’ten MX Mechanical Mini başta olmak suretiyle Mac odaklı yeni klavye ve farelerLogitech çarşamba günü, Designed for Mac serisi kablosuz takıları altında dört yeni ürünü duyurdu. En oldukca öne çıkan ürün, bu yılın başlarında yayımlanan mevcut MX Mini’nin Mac’e hususi bir versiyonu olan MX Mechanical Mini’dir. Temel olarak daha öncekiyle aynı ürün olsa da, şu anda moda olan mekanik tuşlu klavyeleri sevenler için değişik bir seçenek sağlıyor. Doğal olarak, macOS’a hususi tuşlara sahip olacaksınız ve bu ürün, Uzay Grisi yada Soluk Gri olmak Mac’e müsait birkaç renkte sunuluyor.

Bir sonraki ürün ise, firmanın amiral gemisi MX Master 3S faresinin yine Uzay Grisi yada Soluk Gri renkte Mac’e hususi bir sürümü oluyor. Bu, mevcut 3S ile aynı özellikleri taşıyor ve aslına bakarsak, bunun ayrı bir model olarak var olması için ortada fazlaca az neden var. Sonuçta, standart 3S evrensel bir modeldir ve Logitech’in aksesuar ince ayar uygulaması Options+’ın macOS sürümünde Mac’e özel kısayollarla aslına bakarsanız özelleştirilebilir.

logitech

Satışa sunulan bir öteki ürün ise Lift for Mac; yukarıdaki benzer biçimde, mevcut dikey faresinin Mac renkli bir sürümüdür. Logitech, 57 derecelik kullanım açısının daha iyi konfor sağladığını ve eli organik bir el sıkışma konumuna getirdiğini söylüyor. Aynı zamanda şirket, K380 kablosuz klavyesi için, Yaban mersini şeklinde yeni bir renk sunuyor. Mor renkli M1 iMac ile tam uyumlu bir eşleşme isteyenler için, fareyi de aynı renk tonunda satın almak olası oluyor.

Logitech’in dört yeni ürünü Logitech’in resmi internet istesinde ve diğer satıcılarda sunuluyor. Bu mamüllerin yurt dışı tutarları da belli oldu. Mx Mechanical Mini 150 dolar, MX Master 3S 100 dolar, Lift 70 dolar ve yaban mersini renkli K380 40 dolara yurt haricinde satışa sunuldu.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın