Lee Fixel’s Addion, dört yılda beşinci fonu için 1,5 milyar dolar topladı

Lee Fixel’s Addition, 1,5 milyar dolarlık risk sermayesi fonu toplamak istiyor. eski Tiger Global yöneticisi piyasadaki yavaşlamaya rağmen büyük miktarlarda parayı güvence altına almaya devam ediyor.

Fixel’in Eklemesi, bir menkul kıymet dosyalamasında bağış toplama hedefini açıkladı. Addition’ın dört yıldan kısa bir süre içindeki beşinci fonu ve önceki tüm fonların toplamı 1,3 milyar dolar veya daha fazla. New York merkezli şirket, dördüncü fonunu sadece bir yıl önce toplamaya başladı.

Bağış toplama hedefi, risk sermayedarlarının anlaşma yapma hızını yavaşlattığı ve çoğu durumda kendi finansman hedeflerini kısa tuttuğu bir zamanda gelir.

rent a car 34

Bu görünüşte aykırı hareket, son yirmi yılda akıntıya karşı çıkmakla ün kazanan Fixel’in karakteristiğidir.

Bunun dikkate değer bir örneği, Tiger Global aracılığıyla Hindistan’ın Flipkart’ına yaptığı yatırımdı. Birçok Hintli risk sermayedarının fırsatı gözden kaçırdığı bir zamanda, Fixel’in yatırımı Güney Asya girişim ekosisteminde önemli bir artışın fitilini ateşledi.

Toplama, Pitchbook’a göre 6,5 milyar dolarlık bir AUM’ye sahip ve 3,8 milyar doları aşan kuru toz üzerinde oturuyor. Yaklaşık altı düzine girişimi destekleyen firma, son iki yılda beş çıkış rezervasyonu yaptı.

Addition, 2021’de 49 olan çek sayısını geçen yıl 33’e düşürdü. PitchBook’a göre bu yıl yalnızca halka açıklanmış dört yatırım yaptı.

Fixel, yorum talebine yanıt vermedi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın