Kültürde Yeni Editörler | New York Times Şirketi

rent a car 34

Hedeflerimizi genişletirken, popüler kültür kapsamımızı yükseltirken ve okuyucuların bir sonraki favori kültürel deneyimlerini keşfetmelerine yardımcı olma çabalarımızı artırırken, Kültür departmanı için heyecan verici bir an. Bu nedenle, Kültür ekibine iki yeni liderin eklendiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

David Malitz, editör yardımcısı olarak masaya katılıyor. Uzun süredir sanat, eğlence ve medya editörü olan David, en son kıdemli kültür editörü olduğu The Washington Post’tan The Times’a geliyor ve derin dalış profillerine ve “” gibi sürükleyici projelere odaklanan bir ekibe liderlik ediyor.Mükemmel Sesin Arayışı” David’in birincil odak noktası, eleştirileri düzenlemek, popüler kültür kapsamımızı genişletmek ve yeni hizmet ve diğer büyük girişimleri geliştirmek olacak. Ayrıca, David’in multimedya geçmişiyle yaptığı gibi, yeni hikaye biçimleri ve deneyimleri keşfederek hikaye anlatımının sınırlarını zorlamaya devam ederken, Alicia DeSantis ile yakın bir şekilde çalışacak.Bu yoldan yürü

Daha önce The Post’un makale editör yardımcısı olan David, günlük haberleri ve kurumsal haberleri yönetti ve yeni kitleleri hedeflemek için medya ve popüler kültür ekipleri kurdu. Ayrıca pop kültür editörü olarak yaptığı bir çalışma sırasında Sunday Style baskı bölümünü de düzenledi.

David, Maryland Üniversitesi’nden mezun oldu. Sia’ya rapor verecek.

Ayrıca Robin Kawakami’nin izleyici, veri ve dijital yayıncılıktan sorumlu editör yardımcısı olacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. The Times’a, yaşam tarzı hizmeti gazeteciliği ve çeşitlilik ve kültüre odaklanan özel haberler konusunda uzmanlaşmış kıdemli bir dijital editör olduğu NBC News’in “Today” programından katılıyor. Haber odasının İzleyici ekibiyle yakın bir şekilde çalışacak ve Kültür masasının kapsamını bilgilendirmeye yardımcı olmak için veri ve analitiği birleştirecek. Ayrıca, çalışmalarımızın mümkün olan en geniş izleyici kitlesine ulaşmasını sağlamak için günlük haberlerde Michael Cooper ile ortak olacak ve Oscar ödülleri ve diğer destek amaçlı etkinliklerle ilgili canlı yayınımızı yürütecek.

Daha önce Robin, The Wall Street Journal’da ana sayfanın küratörlüğünü yapan ve en iyi dijital uygulamaları paylaşmak için bir dizi haber forumları başlatan bir dijital özellikler editörüydü. Barbara’ya rapor verecek ve masa başında diğer stratejik girişimlerin desteklenmesine yardımcı olacaktır.

Robin, Pennsylvania Üniversitesi’nden mezun oldu ve Avrupa’da okurken yüksek lisans derecesi aldı.

David ve Robin 26 Haziran’da başlıyor. Sia, Michael, Alicia ve Barbara’ya katılarak yeni Culture liderlik ekibini tamamlayacaklar. Kapsamımızı yükseltme ve ölçeklendirme ve sürekli büyüyen izleyicilerimize daha iyi hizmet verme yeteneği için oyunun kurallarını değiştiren bu an için heyecanlıyız. Lütfen David ve Robin’i takıma davet ederken bize katılın.

— Sia, Michael, Alicia ve Barbara

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın