Küçültmek mi? TechCrunch Disrupt 2023’e ücretsiz Expo Pass alın

rent a car 34

Yılın yetersiz ifadesi ne olursa olsun, 2023 teknoloji çalışanlarına karşı nazik olmadı. Onbinlerce işten çıkarıldık ve bu gerçeği değiştirmek için pek bir şey yapamasak da yardımcı olmak için yapabileceğimiz bir şey var.

TechCrunch Disrupt 2023’e ücretsiz Expo+ Pass için başvurun

teklif ediyoruz ücretsiz bir Expo+ Bileti ile TechCrunch Bozma19-21 Eylül tarihlerinde San Francisco’da, herhangi bir işten, herhangi bir sektörden ve herhangi bir ülkeden işten çıkarılan herkese yöneliktir. Halihazırda tam zamanlı olarak çalışmıyorsanız veya mevcut veya yarı zamanlı bir öğrenci değilseniz, hak kazanırsınız.

Lütfen aklınızda bulundurun: İlk gelene ilk hizmet esasına göre sınırlı sayıda biletimiz var. Tükendiğimizde, artık mevcut olmayacaklar.

Ücretsiz Expo+ Pass’ınız için kaydolun Bugün Gösteriye erişimi güvenli hale getirmek için.

TechCrunch Disrupt 2023’te Expo+ Pass ile Ağ Oluşturma

Expo+ Pass, gösterinin üç günü için de uygundur. En sınırlı geçiş tipimiz olabilir, ancak paha biçilmez ağ oluşturma fırsatlarına erişim sağlar.

Sergi katı: Shay CPA, Torc, ZenmuTech ve daha fazlasını içeren ortak şirketlerimizle bağlantı kurun. hub.brussels’in Startup Pavilion’unda Belçika’daki en yeni startup’lara göz atın. Artı, seçkinlerle tanışın Başlangıç ​​Battlefield 200 şirket — Team TechCrunch tarafından özenle seçilmiş. Onlarla sohbet edin, kimin işe aldığını görün ve ağınızı genişletin.

İş ortağı araları ve yuvarlak masa toplantıları: Aerospace Corporation, DealMaker, Helm.ai, Mayfield ve Visa gibi ortak şirketlerle ara oturumlara katılın. LatinX Startup Alliance, Mayfield ve Otter.ai ile küçük grup yuvarlak masa oturumlarında diğer katılımcılarla bağlantı kurun.

Rahatlayın ve ağ kurun: Yıllık ve iki yıllık TC+ aboneleri, atıştırmalıklar ve en iyi şirketlerle özel Soru-Cevap için TC+ Lounge’ın keyfini çıkarabilir. Geçen yıl Reddit, Lux Capital, Felicis Ventures ve daha fazlasından haber aldık. Üye değil? şimdi abone ol.

Mesai sonrası etkinlikler: Şehir genelindeki Kargaşa haftasında gerçekleşen öğleden sonra ve akşam etkinlikleri için gözlerinizi dört açın. Daha fazla detay yakında!

TechCrunch Bozma 2023 19-21 Eylül tarihlerinde gerçekleşir. Yeni başlayanların büyüyeceği ve işten çıkarmanızı bir kalkışa çevirebileceğiniz yer burasıdır. Bu yüzden ücretsiz Expo+ Pass’ınızı alın bugün gelin ve ağınızın büyüsünü yüzlerce harika startup ve etkili ortaklarımızla birlikte çalıştırmaya hazırlanın!

Şirketiniz TechCrunch Disrupt 2022’ye sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın