Krafton, yasaktan bir yıl sonra Hindistan’da BGMI mobil oyununu yeniden başlatacak

Güney Koreli dev Krafton Cuma günü yaptığı açıklamada, Battlegrounds Mobile India’nın operasyonlarına devam etmek için Hintli yetkililerden onay aldığını söyledi. Unvanı “yakında” Güney Asya pazarında yeniden başlatmayı planlıyor. Hareket, Yeni Delhi’nin geçen yıl, Krafton’un PUBG sunan marquee’sini yasaklamasından iki yıldan kısa bir süre sonra oyunu engellemesini takip ediyor.

Konuya aşina bir kişiye göre, Krafton son haftalarda Yeni Delhi ile temasa geçti ve bu ayın başlarında BGMI’nin yeniden başlaması için onay aldı. Krafton, Perşembe günü yorum talebine yanıt vermedi.

“Battlegrounds Mobile India operasyonlarını yeniden başlatmamıza izin verdikleri için Hintli yetkililere çok müteşekkiriz. Krafton Hindistan’ın CEO’su Sean Hyunil Sohn yaptığı açıklamada, Hindistan oyun topluluğumuza son birkaç aydır destekleri ve sabırları için şükranlarımızı sunmak istiyoruz.

“Battlegrounds Mobile India’nın yakında indirilebilir olacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz ve sizi platformumuza tekrar davet etmek için sabırsızlanıyoruz. İnsanları bir araya getirmek ve unutulmaz deneyimler yaratmak için oyunun gücüne inanıyoruz. Hindistan ve ötesindeki kullanıcılarımıza olağanüstü ürün ve hizmetler sunmaya kararlıyız ve sizinle birlikte yolculuğumuza devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Takip etmek için daha fazlası.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın