Büyük sos çeşni verilerinizi istiyor

Teknoloji şirketleri ve paralı adamlar molalarını artırmak için AI bayilerini ararken, yeni ortaya çıkan bir başka teknolojinin, Heinz Remix’in yakından incelenmesi gerektiğine inanıyorum.

İlk başta, Heinz Remix, sos için karıştır ve eşleştir bir soda dağıtıcısı gibi görünüyor. Yine de, yüzeyin altında çok daha fazlası oluyor. Bu … Hakkında sorumluluksoslarda.

kraft heinz dün dedi Makinenin insanlara “soslarını daha önce hiç olmadığı kadar kişiselleştirme gücü” sunacağını. İki aşamalı bir süreci takip eder – bir taban seçin (şimdilik: ketçap, ranch, 57 biftek sosu ve barbekü) artı bir tane yada daha fazla “geliştiriciler” (şimdilik: jalapeño, dumanlı chipotle, buffalo ve mango). Arttırıcıların her biri, üç “yoğunluk seviyesi” (düşük, orta ve yüksek) aracılığıyla özelleştirilebilir. Kraft Heinz bir açıklamada.

Chipotle ketçap iyi bilinen bir bölgedir, ancak Heinz dokunmatik ekranlı dağıtıcısının Chicago’nun 2023 Ulusal Restoran Derneği Fuarı’nda piyasaya çıktığında “200 potansiyel sos kombinasyonu” sunacağını iddia ediyor. aralarında korkunç (mango ranch) ve gereksiz (chipotle biftek sosu). Yine de, burada gerçekten ilgili olan şey (bir sos potansiyeli dışında “mezarlık“), kepçe daldıktan sonra Heinz’in yapmayı planladığı şeydir. Hafifçe söylemek gerekirse, “bir sos dağıtıcısından daha fazlası,” dedi Başkan Yardımcısı Alan Kleinerman. KESİNTİ Kraft Heinz’de.

Yönetici yaptığı açıklamada, “Bu bir içgörü motoru ve iş modeli etkinleştiricisi” açıklamasını yaptı. Buna göre Kleinerman, Makine yapacak etkinleştirmek 47,75 milyar dolarlık sos devi “tüketici trendlerini ve lezzet tercihlerini anlamak ve bunlara yanıt vermek” gerçek zamanda” (Vurgu: TechCrunch).

“Kim bilir,” Kleinerman ekledi, “belki bir sonraki yeni sos kombinasyonumuz HEINZ REMIX kullanan bir süper hayrandan gelir!”

Başka bir deyişle, Heinz Remix’ten hangi sosların geleceğinden emin olmasak da, kesin olan bir şey var: Heinz bu yılın sonlarında restoranlarda teknolojiyi denediğinde, şirket kendi soslarını yapacak – lokmaları toplayacak. şüphelenmeyen misafirlerden sos verileri. Bizi çok önemli bir soruyu cevapsız bırakıyor: Tabağı kim sosluyor?

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın