Kızının karşısında şekilden şekle girince… Pozları olay oldu

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile 3 gün 3 gece süren görkemli bir düğünle evlenmişti. Ancak ünlü çiftin mutluluğu kısa sürdü.

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi 29 Eylül’de tek celsede boşandı. Boşanmanın ardından sosyal medyadaki iddialı ve cesur paylaşımlarına hız veren Şeyma Subaşı bu defa kızı Melisa’ya poz verdi.

şeyma 1

Kızının karşısında şekilden şekle giren Subaşı pozlarına; ‘Dün geceden kızlarla akşam yemeğinden önce Melisa’m tarafından çekilen fotoğraflar’ notunu düştü.

şeyma 2

Şeyma Subaşı’nın bu pozları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Ünlü isme sosyal medyada; ‘Şu pozları biz versek sakat gibi dururuz’, ‘Psikolojik vaka bu kadın’, ‘Hiç normal pozlar değil’ gibi yorumlar yapıldı.

şeyma 3

Şeyma Subaşı’nın adı boşanmanın ardından birçok isimle anıldı. Hakkındaki aşk iddialarına son noktayı koyan Subaşı; ‘Boşandığımdan beri 4 aydır belki daha fazla kimsenin elini bile tutmadım’ diyerek yanıt verdi.

şeyma 5

şeyma 4

Youtube

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ender Saraç ağlayarak savunma yaptı! Benan Saraç hakkında olay iddialarEnder Saraç ağlayarak savunma yaptı! Benan Saraç hakkında olay iddialar
Bir döneme damga vuran Gizem Özdilli'yi görenler tanıyamıyor! Her şeyi bırakıp Kıbrıs'a yerleştiBir döneme damga vuran Gizem Özdilli’yi görenler tanıyamıyor! Her şeyi bırakıp Kıbrıs’a yerleşti
Başladığı gibi bitti! Final kararı verildi Başladığı gibi bitti! Final kararı verildi

Yorum yapın