İşte Coinbase hisselerinin çalışma saatlerinden sonra yükselmesinin nedeni

rent a car 34

Bugünden sonra çan, Coinbase bildirildi 2023 1. Çeyrek finansal sonuçları, beklentileri kolaylıkla aşıyor. Yılın ilk üç ayında, ABD kripto para borsası 736 milyon $ net gelir, 79 milyon $ net zarar elde etti ve FAVÖK’ü 284 milyon $ olarak ayarladı.

Analistler vardı beklenen 655 milyon dolarlık çok daha az gelir ve ilk çeyrekte şirketten daha büyük bir kayıp. Mesai sonrası işlemlerde, Coinbase hisseleri %7’den biraz fazla arttı.

Kesinlikle, Coinbase’in sonuçları hem kripto boğaları hem de şirketteki yatırımcılar için hoş bir veri seti.

Coinbase’in analist tahminlerini nasıl geçtiğini ve önümüzdeki çeyrek için neler tahmin ettiğini inceleyelim. Şirket, düzeltilmiş kârlılığa dönüşünü sürdürebilir mi? Ve Q2 kripto ticaret faaliyeti hakkında ne diyor?

Coinbase’in 2023 1. Çeyrek sonuçları açıklandı

Coinbase’in 2023 1. Çeyrek sonuçlarını bir yıl önceki toplamlarıyla karşılaştırırsak, bize tek bir sayı dizisi sunulur. Evet, Coinbase’in 2022’nin ilk çeyreğindeki geliri, en son çeyreğinde kaydettiğinden çok daha fazlaydı (1,17 milyar dolar). Ancak buna karşılık, önceki yıl döneminde şirketin net zararı çok daha fazlaydı (430 milyon $) ve düzeltilmiş FAVÖK’ü çok daha küçüktü (20 milyon $).

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın