iOS için Phone Link artık tüm Windows 11 kullanıcıları tarafından kullanılabilir

3d duvar kağıdı

Microsoft ilan edildi bugün o iOS için Telefon Bağlantısı iPhone kullanıcılarının iMessage yoluyla telefon aramaları yapmasına ve almasına, mesaj gönderip almasına, kişilerine erişmesine ve doğrudan Windows PC’lerinde telefonlarının bildirimlerini görmesine olanak tanıyan, artık tüm Windows 11 müşterilerinin kullanımına sunuldu. Phone Link daha önce yalnızca Android telefonlarla çalışıyordu.

Şirket, geçen ay 85 pazarda 39 dilde Windows 11’de iOS için Phone Link’i kullanıma sunmaya başladı ve tüm müşterilere ulaşmasının birkaç hafta alacağını kaydetti.

Phone Link aramalar, mesajlar ve kişiler için temel destek sunar, ancak grup mesajlarını yanıtlama veya resim ve video gönderme seçeneğini desteklemediğinden bazı sınırlamaları vardır. Microsoft, mesajların oturum tabanlı olduğunu ve yalnızca telefonunuz PC’nize bağlıyken geleceğini not eder. Bildirimler PC’ye Windows bildirimleri aracılığıyla iletilir; bu, kullanıcıların bunları Windows arabiriminden kontrol edebileceği, sabitleyebileceği ve kapatabileceği anlamına gelir.

Kullanıcılar, Phone Link’i kullanmaya başlamak için, iPhone’larını Bluetooth üzerinden bilgisayarlarıyla eşleştirecek bir kurulum sürecinde yönlendirilir. iOS için Phone Link, iOS 14 veya üzeri bir iPhone, Windows 11 cihazı, Bluetooth bağlantısı ve Phone Link uygulamasının en son sürümünü gerektirir. Şu anda iPad (ipados) veya MacOS için destek mevcut değildir.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın