Instacart’ın yeni özelliği, alışveriş yapanları “favori” hale getirerek gelecekteki siparişlerinin onlar tarafından karşılanmasını sağlar

rent a car 34

Instacart ilan edildi bugün, gelecekteki siparişlerinizin onlar tarafından karşılanması için güvendiğiniz sürekli alışveriş yapanları “favori” hale getirmenizi sağlayan yeni bir özelliği tanıtıyor. Şirket bu özelliği önümüzdeki haftalarda New York City, Philadelphia, Dallas, Salt Lake City, Phoenix ve diğerleri dahil olmak üzere bazı bölgelerdeki belirli müşterilerle test ediyor.

Seçilmiş müşteriler ve müşteriler, favori müşteri özelliğini test edebileceklerini bildiren e-posta alacaklardır. Müşteriler, hangi müşterilerinin onları favorilerine eklediğini görebilecek ve isterlerse onları kaldırabilecek. Instacart, özelliği önümüzdeki aylarda test etmeyi planlıyor.

Instacart'ın yeni favori müşteri özelliği

Görsel Kaynakları: Instacart

“Hem müşterilerin hem de alışveriş yapanların, bir müşterinin harika bir deneyimin ardından belirli bir müşteriyle sipariş planlayabilmesine bayılacağını sık sık duyuyoruz ve bu uzun süredir aranan özelliği yakında test edeceğimizi paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. bir pilot deney, ”diye yazdı şirket bir Blog yazısı. “Müşterilere daha da güvenle sipariş verme fırsatı sunmanın yanı sıra bu özellik, alışveriş yapanlara müşterileriyle daha derin bağlar kurmalarına ve işlerini büyütmelerine yardımcı olacak yeni bir araç da sağlıyor.”

Belki de mesajlara hızlı bir şekilde yanıt verdiği veya siparişinizin doğru olduğundan emin olduğu için beğendiğiniz bir müşteriyle karşılaşırsanız, yeni özellik onları favorilerinize eklemenize ve uygunluk durumuna göre sipariş planlamanıza olanak tanır. Gelecekte, siparişiniz için tüm ürünleri seçtiğinizde, ödeme sayfasında yeni bir “favori müşteri ile planla” seçeneğini belirleme seçeneğine sahip olacaksınız.

Instacart’ın favori bir müşteri özelliğine sahip tek teslimat hizmeti olmadığını belirtmekte fayda var. 2021’de Ship tanıtıldı “Tercih Edilen Müşteriler” özelliği bu, müşterilerin gelecekteki siparişleri için alışveriş yapanları seçmesine olanak tanır.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın