Instacart, kullanıcıların uygulamasında fırsatlar bulmaları için yeni yollar sunuyor

Instacart, kullanıcıların uygulamasında fırsatlar bulmaları için birkaç yeni yol sunuyor. ilan edildi. Uygulama şimdi bir mağazanın sayfasında, kullanıcıların geçmiş siparişlerine göre kişiselleştirilmiş fırsatlar bulmasına yardımcı olmak için Instacart’ın AI öneri sistemlerinden yararlanacak yeni bir “Satıştaki Ürünleriniz” bölümünü gösterecek.

Ayrıca, uygulamanın ana ekranında indirim veya sadakat tasarrufu sunan mağazaları bulmayı kolaylaştıran yeni bir “Tasarruf Etmenize Yardımcı Olacak Mağazalar” bölümü de bulunmaktadır. Yeni “Stokla ve Tasarruf Et” promosyonları, belirli bir dolar veya ürün eşiğine ulaştığınızda indirimler sunar.

Instacart, kullanıcıların hesaplarına sadakat kartları ekleyerek çevrimiçi alışveriş yaparken belirli perakendecilerdeki mağaza içi fırsat avantajlarından yararlanabileceklerini belirtiyor.

Şirket bir blog gönderisinde “Instacart, müşterilerin Instacart siparişlerinde fırsatlar, indirimler ve üyelik avantajlarıyla 2 milyar dolardan fazla tasarruf etmesine yardımcı oldu” diye yazdı. “Uygun fiyatlı taze yiyeceklere ve günlük ihtiyaçlara erişim hiç bu kadar önemli olmamıştı ve herkesin Instacart’ta kendilerine yakın 20.000’den fazla fırsattan yararlanabilmesini istiyoruz.”

Instacart, blog gönderisinde Instacart+ üyelerinin 35$ üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimat aldığını ve ertesi gün teslimat seçeneğinin ücretsiz teslimat ve yiyeceklerinizi önceden planlarsanız indirim sunduğunu vurguladı. Abonelik hizmeti yıllık 99 ABD Doları veya aylık 9,99 ABD Doları tutarındadır.

Geçen yıl, Instacart duyurdu EBT SNAP ödeme programını genişletecek 2030 yılına kadar tüm Instacart perakende bakkaliye ortaklarına. Şirket ayrıca, gelecekte Muhtaç Aileler için Geçici Yardım (TANF) avantajlarını kullanarak müşterilerin Instacart’ta alışveriş yapmasına izin vereceğini söyledi. TANF, düşük gelirli ailelerin günlük ihtiyaçlarını satın almalarına yardımcı olan bir devlet nakit yardım programıdır.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın