House of the Dragon’ın 2. sezon posterleri yayınlandı

House of the Dragon’ın 2. sezon posterleri yayınlandı

Game of Thrones’un devam dizisi olarak geçen ve izlenme rekoru kıran House Of The Dragon’ın ikinci sezonundan ilk görüntüler yayınlandı.House of the Dragon'ın 2. sezon posterleri yayınlandı

‘);
}

Game of Thrones spinoff’u House of the Dragon, tüm dünyada yoğun ilgiyle karşılanmış ve ikinci sezon onayı almıştı. Yazar George R.R. Martin’in ünlü fantastik dünyasından uyarlanan dizinin 2024 yazının ilk aylarında izleyiciyle buluşacağı açıklandı.

Dizinin 2. sezonundan ilk posterler yayınlandı.

House of the Dragon'ın 2. sezon posterleri yayınlandı - 1

Olivia Cooke’un canlandırdığı Alicent Hightower ile Emma D’Arcy’s’nin hayat verdiği Rhaenyra Targaryen‘in karakter posterleri yayınlandı.

House of the Dragon'ın 2. sezon posterleri yayınlandı - 2

2. sezon çekimleri biten dizide Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno ve Rhys Ifans gibi isimler rol alıyor.

George R.R. Martin’in Fire & Blood filminden uyarlanan dizi, Game of Thrones olaylarından 200 yıl öncesini konu alıyor ve House Targaryen’in hikayesini anlatıyor. 

House of the Dragon’un 10 bölümlük ilk sezonu, HBO’ya toplam 20 milyon dolara mâl oldu. Bu sayı, Game of Thrones dizisinin her bir sezonu içinse ortalama 100 milyon dolardı. Game of Thrones ilk çıktığında bölüm başına ortalama maliyet 6 milyon dolarken, son sezonda bu sayı 15 milyon dolara çıkmıştı.

  • Etiketler :
  • Haberler –
  • N-Life
  • Dizi
  • N-Life Kültür&Sanat

Yorum yapın