Hakan Altun Bursalı sevenleriyle buluştu

Hakan Altun Bursalı sevenleriyle buluştuArabesk ve düşlem müziğinin güçlü sesi Hakan Altun Bursalı sevenleri ile buluştu. Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda ilk kere sahne almanın mutluluğunu yaşayan Altun, kendisine sevgi selinde bulunan fanatiklerine teşekkür ederek, hem hüzünlendirdi bununla birlikte eğlendirdi.

‘Telefon’ isminde klasikleşen şarkısıyla dinleyenlerini selamlayan Altun, dillere pelesenk olan şarkılarını art arda seslendirdi. Açıkhava Tiyatrosu’nu dolduran binlerce kişiye birbirinden değişik şarkılarını seslendiren Altun, konserin son bölümlerine doğru enerjiyi artırdı. Hareketli şarkılarda kendinden geçen Altun, solisti Funda Gürses ile beraber sahnede halay çekti.

‘Sen de Ağla’ ve ‘Teklif Ediyorum’ şarkılarını da seslendiren Altun, kendisini dinlemeye gelen Bursalılara teşekkür etti. Altun’un söylediği aşk şarkılarıyla hüzünlenen hayranları, ardından hareketli parçalarla doyasıya eğlendi. Sahnede orkestrası ile birlikte kaşık havası da oynayan Hakan Altun, “Bu geceki performansımızı bizi ilk kez dinleyemeye gelen arkadaşlarımıza ithaf ediyoruz” dedi.

Cumhuriyetin 100. Senesinde gel hiç olmazsa aşk

Yalnızlığı ile bilinen Hakan Altun ‘Aşk Lütfen Gel’ şarkısını seslendirdiği esnada “Bu sene gelmedin, seneye Cumhuriyetin 100. Yılında gel hiç değilse aşk” diyerek yalnızlığını dile getirdi
Doğum günlerini kutladı

Hakan Altun ekibi için, “Türkiye’de herkes şarkı söyleyebilir, Türkiye’de herkes alkışlayabilir ama hepimiz enstrüman çalamaz arkadaşlar. Onlar benim ailemden daha fazlaca gördüğüm insanoğlu” diye konuştu.

Ekibinde yer alan solisti Funda Gürses ve bas gitaristi Ahmet Demirkol’un doğum günlerini kutlayan Altun, “Onlar benim canım ciğerimdir. İyi ki doğmuşsunuz, iyi ki varsınız” dedi. Ayrıca ekibin 1. Şefi Aydın Kara’nın düğünü bulunduğunu dile getirerek “Aydın bile evlendi ben hala bekar” diyerek sevenlerini güldürdü.

Sahnede ‘hayali düğün’ yaptı

Ünlü sanatçı Hakan Altun izleyiciler ile sohbet etti. Altun, “Hüsnü Şenlendirici ve Sibel Can’ın oldukca selamı var, bizden de slm olsun. Her gittiğimiz konserlerimizde merhaba göndeririz birbirimize. Yakında ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programımız da başlayacak. Beni en oldukca evlendirmek isteyen onlardır. Bu gece hayali düğün yapıyoruz burada. Siz benim düğünümde olsanız iyi mi eğlenirdiniz? İşte öyle eğlenme zamanı.” diyerek kendisini dinlemeye gelen sevenleriyle oynamaya davet etti.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Hakan Altun, Bursalı dinleyicilerine unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın