Bursalılar yılbaşında doyasıya eğlendi

Bursalılar yılbaşında doyasıya eğlendiBursa’da yeni sene coşkusu eğlence mekanlarında doldu taştı. Kimi yeni yılı ailesiyle evinde karşılarken kimi de arkadaşları ve sevdikleriyle eğlencenin nabzını tuttu.

Sahnesiyle hayran bıraktı

Gençlik aşkı ile evliliğinin arkasından Türkiye’ye dönen ve sekiz sene aradan sonrasında tekrar sahnelere dönüş icra eden meşhur müzisyen Petek Dinçöz, yeni yılı Bursa’da karşılayan adlardan biri oldu. Derin göğüs dekolteli, taşlarla süslenmiş beyaz elbisesi ile kendisine hayran bırakan güzel müzisyen, sahne performansı ile mest etti. Kendisini dinlemeye gelen sevenlerinin yanına inerek tek tek ‘Hoş geldiniz’ diyen Dinçöz, hatıra çekinmek isteyen sevenlerini kırmadı. Geçmişten günümüze seslendirdiği şarkılar ile Bursalı sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Dinçöz, yeni yılda Bursalı sevenleri için aşk, para ve huzur diledi.

2023’e nostaljik slm

90’lı yılların unutulmaz seslerinden biri olan, günümüzde de yeni çalışmalarıyla birlikte adından söz ettiren Bendeniz, yeni yıla Bursa’da selam dedi. Yoğun bir ilginin olduğu geceye nostalji rüzgarıyla başlayan güzel şarkıcı, popüler çalışmalarından ‘Satmışım’ ve ‘Güzeller Güzeli’ ile büyük beğeni topladı. Sahnedeki enerjisiyle beraber gece süresince dinleyicilerini de coşturan Bendeniz, Türk müziğinin popüler şarkılarına da repertuvarında yer verdi. Dansları ve keyifli tavırlarıyla beraber dikkati çeken Bendeniz, Bursalılara keyif dolu bir gece yaşattı.

Müzik ziyafeti sundu

Bursa’da yeni yılı karşılayan bir diğer meşhur şarkıcı ise Ersay Üner. ‘Tatlım tatlım’, ‘Nokta’, ‘İki aşık’ şeklinde popüler şarkılara imza atan ve seslendiren Ersay Üner, yeni yılı Bursa sahnesinde sevenleriyle kutladı. Neşeli orkestrası ve sempatik halleriyle dikkat çeken Ersay Üner, gece boyunca misafirlerini eğlendirdi. Kendisine ilişik şarkıların yanı sıra birçok şarkıyla sevenlerine müzik ziyafeti yaşatan müzisyen, klavye başına geçerek şarkılara ritim tuttu. Gece boyunca temponun yüksek olduğu konserde Bursalı dinleyicilerde şarkılara birlikte rol aldı.

Sahne şovları ile mest etti

Sahne şovlarıyla adından sıkça laf ettiren Bursa’nın sevilen sanatçısı Mehmet Çevik, yeni sene coşkusunu Bursalı dinleyicileri ve ailesiyle beraber kutladı. Daha ilkin vinçle sahneye inmesi ve tabutla sahneye çıkması ile hafızalara kazınan Çevik, sahne performansı ile mest etti. Yakın zamanda Serdar Ortaç ile düet yapacağı müjdesini veren Çevik, 2023’ü mutlulukla karşıladı. Geri sayımın arkasından eşi Gizem Çevik’i sahneye çayır ederek ‘Sevdiklerinizle hep birlikte olacağınız güzel bir yıl diliyorum.’ diyerek eşine sarıldı. Ardından eğlenceye hız kesmeden devam eden programda Mehmet Çevik seslendirdiği şarkılar ile Bursalı dinleyicilerine unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşattı.

kaynak – linehaber

Similar Posts

Bir cevap yazın