Haber Odası Geliştirme ve Destek Ekibinde İki Terfi

Beena Raghavendran kıdemli editör, dijital hikaye anlatımı ve eğitimine terfi etti. 2021’de NDS ekibine katıldığından beri Beena, haber merkezinin en önemli girişimlerinden bazılarını üstlenerek göze çarpan bir lider olduğunu kanıtladı.

Geçen yıl Beena, NDS ekip arkadaşı Jacob Meschke ile işbirliği içinde iddialı bir kaynak çeşitliliği projesine öncülük etti. Kaynak bulma çabası 18 departmanı kapsıyordu ve muhabirlerin ve editörlerin konu uzmanlarını takip etmelerine ve yeterince temsil edilmeyen topluluklara ulaşmak için açıklamalar oluşturmalarına yardımcı oldu.

Kaynak çeşitliliği projesine ek olarak Beena, gazeteciliği daha erişilebilir hale getirmenin savunucusu olmuştur. Geçtiğimiz bir buçuk yıl boyunca, takım arkadaşları Rebecca Halleck, Henry Torres ve Crystal Arroyo ile birlikte fotoğraflar için alternatif metin yazmaya yönelik bir girişimin başlatılmasına eş liderlik etti.

Beena, yaptığı işlerde her zaman ekibimizin çalışmalarını yükseltmenin yollarını arayan yenilikçi, düşünceli ve empatik bir lider olduğunu gösterdi. Kıdemli editörlüğe terfisi, bu liderliğin bir yansımasıdır.

The Times’a katılmadan önce Beena, ProPublica’da bir sözleşme muhabiriydi ve burada tıbbi borçtan toplu konutlara kadar her şeyi haber yapmak için kitle kaynak tekniklerini kullandı. Geçen yıl, Robert C. Maynard Gazetecilik Eğitimi Enstitüsü’nde bir bursu tamamladı.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın