Google, Meet’te yapay zeka tarafından oluşturulan arka planı deniyor

rent a car 34

Google, Google Meet aramaları için yeni arka planlar oluşturmak üzere üretken bir yapay zeka özelliğini deniyor. Bu yeni test, insanların arama için bir arka plan oluşturmak üzere bir bilgi istemi yazmasına olanak tanır.

İlk olarak yayınlanan özellik, Artem Russakovsii Twitter’da, Google Workspace Labs’ın bir parçasıdır. Bu, testin parçası olan yalnızca birkaç kişinin onu kullanacağı anlamına gelir.

Gibi Google’ın destek sayfası açıklıyor (aracılığıyla XDA Geliştiricileri), bu özellikleri kullanmak için, testin bir parçası olan kullanıcıların tıklaması gerekir. Görsel Efektleri Uygula > Bir arka plan oluştur istemi açmak için “Lüks oturma odası iç mekanı” gibi bir istem yazabilir ve hatta referans olarak “Fotoğraf”, “İllüstrasyon” veya “Fantezi” gibi bir stil seçebilirsiniz. İsteme dayalı olarak oluşturulan arka planlar için diğer önerileri de görebilirsiniz.

Bir kullanıcının oluşturulan içeriği güvenli bulmaması durumunda Google’a bu konuda geri bildirimde bulunabilir.

Google daha önce denedi AI destekli arka plan oluşturma şirket, Mayıs ayında Google I/O geliştirici konferansında Android için yeni bir özellik duyurduğunda. Nisan ayında, Snap ayrıca bir üretken yapay zeka tabanlı arka plan oluşturma özelliği Snapchat+ aboneleri için.

Arama devi, bu yıl Google Meet için bir dizi iyi özellik sundu: emoji tepkileri, tek tek döşeme akışlarını duraklatma, 1080p akış desteğiVe eğitim kullanıcıları için video döşeme eşleştirme.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın