God of War Ragnarök New Game Plus şimdi mevcut – PlayStation.Blog – Dünyadan Haber

God of War Ragnarök New Game Plus (NG+) güncellemesi çıktı. Dokuz Diyar’a geri dönmeye hazır olduğunuzdan emin olmak için bilmeniz gereken her şeyi aşağıda bir araya getirdik.

Oynama şeklinizi değiştirin

Yeni ekipman, artırılmış seviye sınırı, yeni Efsunlar – tüm bunlar ve daha fazlası God of War Ragnarök’ün NG+ modu ile birlikte sunuluyor. Oyunu bitirir bitirmez, baştan itibaren mevcut olan çok daha fazla oyun seçeneği ile hikayeyi yeniden deneyimlemek için doğrudan bir NG+ save’e girebileceksiniz.

Ekipmanınız, silahlarınız (Draupnir Mızrağı dahil) ve becerileriniz önceki kaydettiğinizden aktarılacak, böylece yolculuğunuzun başından itibaren tüm cephaneliğinizi kullanabileceksiniz.

Oyuna Sonic ve Hex oklarına erişimle başlamayacağınızı lütfen unutmayın. Bu okların veya Draupnir Mızrağı’nın erişmesini gerektiren tüm alanların kilidi, siz ana görev dizisinde hikaye aracılığıyla kullanılabilir hale gelene kadar açılmayacaktır.

Yeni ekipman

Kara Ayının Zırhı

İçiniz rahat olsun, God of War Ragnarök çıktığından beri Kratos’un açılış sahnesindeki pelerinini ekleme isteklerini dikkate alıyoruz.

Kara Ayı Zırhı, kızak kovalamacasından sonra bile Kratos’u Fimbulwinter ayazına karşı sarılı halde tutacak. İstatistikleri, son saniye kaçışlarınızı bir dizi Bifröst parçacığıyla ödüllendiren bir yetenekle Güç ve Savunmaya odaklanır.

NG+ koşunuz, Kara Ayı Zırhı zaten kuşanılmış olarak başlayacak.

Spartalı Zırh

Becerilerinizi ciddi bir şekilde test etmek ve God of War Ragnarök’te alabileceğiniz en zorlu görevi üstlenmek istiyorsanız, Spartan Armor tam size göre. Avantajsız, İstatistiksiz ve Güç Seviyesi 1’de kilitli – Spartalı Zırh, daha fazlasını yapmanızı sağlar… eh, Spartalı korumaya yönelik yaklaşımdır.

Bu set, gücünüzü minimuma indirmek ve hataya yer bırakmamak isteyenler için mükemmel. Önce Ragnarök pecs’in gelişiyle yüzleşecek kadar cesursanız, o zaman seti bir deneyin!

Spartan General görünümüne daha çok ilgi duyuyorsanız ve zorlu oynanışa daha az ilgi duyuyorsanız, korumadan ödün vermeden bu görünümü elde etmek için bu zırhı her zaman başka bir sete aktarabilirsiniz.

Sparta Zırhı, Hacksilver karşılığında Huldra Brothers’ Shop’tan alınabilir.

Ares Zırhı

God of War 2018’in New Game Plus’ından geri dönen favoriler, yeni görseller ve Perks ile Ares ve Zeus zırhlarıdır.

Ares Zırhı, şanslı kişiyi isabet halinde bir Sağlık Taşı düşürme şansıyla ödüllendirir. Sağlık Taşını ezdiğinizde, daha büyük bir patlamanın yanı sıra öfke kazancı da elde edersiniz.

Ares Zırhı, Huldra Brothers’ Shop’tan Hacksilver karşılığında satın alınabilir.

Zeus Zırhı

Zeus Zırhı, nihai risk-ödül oyun tarzını etkinleştirecek. Bu set, Yakın Dövüş ve Runik hasarınızı büyük ölçüde artırırken gelen hasarı da artırır.

Tek bir vuruş, Zeus Zırhı kuşanmış Kratos’u bile devirmek için yeterli olabilir, bu yüzden bu zırhın sağladığı ham güçle ceza vermeye hazırlanırken düşmanlarınızın nerede olduğuna dikkat etmeniz gerekecek.

Zeus Zırhı, Kraliçe Valkyrie Gná’yı yenerek ve belirli Remnant of Asgard’ı bir NG+ tasarrufuyla tamamlayarak elde edilebilir.

Spartalı Aspis – Yeni Kalkan

Spartan Aspis, God of War Ragnarök’te geri dönüyor ve Kratos’un mirasını cesurca sergiliyor.

Spartalı Aspis, güvenilir Koruyucu Kalkan’a benzer, ancak çok daha dar bir Siper penceresi vardır. Başarılı Siperler, zamana karşı daha zorlu olmakla birlikte, daha zarar verici bir ödül verir.

Spartan Aspis, Hacksilver ile Huldra Brothers’ Shop’tan satın alınabilir.

Zırh Görünümleri

Her şeyi taze tutmak isteyenler için, mevcut zırhlarımızdan 13’ünü daha önce mevcut olmayan yeni renk kombinasyonları ve stillerle yeniden düzenledik.

Bu görünümler Huldra Brothers’ Shop’tan satın alınabilir ve transmog menüsünde mevcut Seviye 9+ zırhlarınızdan herhangi birine uygulanabilir. Yeni Berserker Armor görünümü, Berserker King’i NG+’da yendikten sonra elde edilebilir.

Yeni Seviye Sınırı

NG+’da hem Kratos hem de düşmanlarınız artan seviye sınırıyla daha güçlü hale gelecek. Tüm Seviye 9 ekipmanınızı (zırh, silahlar, silah bileşenleri ve kalkanlar) ek ilerleme seviyeleri sağlayacak yeni ‘Plus’ versiyonlarına dönüştürebileceksiniz.

Ekipmanınızı dönüştürmek, ayrıca dükkandan yeni Efsunlardan birini satın almak için kullanılabilecek bir Yaldızlı Para da verecektir.

Ayrıca mağazaya bir yaşam kalitesi ayarı ekledik, böylece kaynakları kademeli olarak alıp satabileceksiniz. NG+ koşunuz için ekipmanınızı mükemmel bir şekle sokmak için malzeme alıp satmak artık Kratos’un kafa derisinden daha pürüzsüz.

Yeni Büyüler

Yaldızlı Madeni Paralar – Oyma ve Rozet Büyüleri

En sevdiğiniz Avantajı seçemediğiniz için bir zırh seçimi konusunda ıstırap çekiyorsanız, mağazada bulunan yeni Efsunlar tam size göre! Bunlar, Zırh (Gravürler) ve Kalkan Rönds’den (Rozetler) güçlü ve çok yönlü yetenekler alır ve onları Tılsımınızda Büyü olarak donatmanıza olanak tanır.

Örneğin, Ejderha Ölçekli Göğüs Zırhı Avantajı, Ejderhanın Öfkesi (Bloklar ve Siperler bir Güç/Savunma biriktirme güçlendirmesi sağlar) içeren Ejderha Oymasını satın alabilirsiniz. Yeni Ares Zırhlı Zırhı gibi farklı bir göğüs parçası giyerken bunu Tılsımınıza takabilirsiniz, bu da iki farklı göğüs zırhı avantajını aynı anda birleştirmenize olanak tanır.

Yaldızlı Paralardan gelen en güçlü büyüler, yapılarınızla zekice hareket ettiğiniz için sizi teşvik etmek ve ödüllendirmek için belirli Stat eşiklerinin karşılanmasını gerektirecektir. Mevcut pek çok yeni seçenekle, hangi kombinasyonları yaptığınızı görmek için sabırsızlanıyoruz.

Berserker Soul Damlaları – Stat Boost Efsunları

Berserker Souls’u NG+’da yenmek de sizi kuşanmanız için yeni Efsunlar ile ödüllendirecek. Bazı Avantaj Büyüleri kadar gösterişli olmasalar da, bunlar size belirli istatistikleri büyük ölçüde destekler, böylece en çok sevdiğiniz yapıya daha da fazla eğilebilirsiniz.

yükler

Yükler, kişiye özel bir meydan okuma için olumsuz Avantajları donatmanıza izin verecek yeni bir Büyü setidir.

Örneğin, Burden of Evasion, yuvarlandığında Kratos’a otomatik olarak Frost durumu etkisi verecektir.

Son derece acımasız bir deneyimle zorluğu artırmak isteyenler için Burdens’ı Spartan Armor ile birleştirebilirsiniz.

Ayrıca, HUD’da mevcut zorluk ayarını ve kaç Yükü donattığınızı gösterecek olan Zorluğu Göster (Zorluk HUD Görselleştirme) adlı yeni bir kullanıcı arayüzü seçeneği ekledik. Arkadaşlarınız için biraz esnemekten çekinmeyin.

Yükler, Hacksilver ile Huldra Brothers’ Shop’tan satın alınabilir.

Yeni İlerleme Yolları

Yeni Beceri Modu Artı

Favori Modlarınızın etkilerini daha da geliştirmek için XP kullanarak mevcut Beceri Modu jetonlarınızı yükseltin.

Platin Seviye İşçiler

Kill Labors veya Ratatasks’ınızdaki tüm ilerlemeleri aktarın ve yeni bir Platin Seviye ödüllerin kilidini açmaya devam edin.

Ek Stat Kazançları

Nornir Sandıkları artık oyuncuların İstatistikleri önceki sınırlarının çok ötesine taşımalarına olanak sağlamak için Yggdrasil Dew sağlayacak.

Genişletilmiş Niflheim Arenası

NG+’daki Niflheim’daki Müsabaka Arenası size oynamanız için tonlarca yeni seçenek sunacak! Yüzleşeceğiniz yeni düşmanların yanı sıra, artık Kratos veya Atreus olarak oynayabilecek ve yanınızda savaşmak için aşağıdaki yoldaş karakterlerden herhangi birini seçebileceksiniz: Atreus (Kratos ile), Freya, Brok, Sindri, Angrboda, Ingrid, Thor ve Thrúd.

Mümkün olan herhangi bir tamamlayıcı kombinasyonla, oyun oynarken ve Fotoğraf Modunda ne kadar yaratıcı olabileceğinizi görmek için sabırsızlanıyoruz.

Oyunsonu Patronları

Berserker Souls ve Valkyrie Queen Gná ile savaşırken rahat mısınız? En zorlu isteğe bağlı dövüşlerin NG+’da birkaç değişiklik içerdiğinden emin olduk, böylece onları daha önce yenmiş olsanız bile, onlarla tekrar karşılaştığınızda yumruk atmaya devam edecekler.

Diğer Düşman Düzenlemeleri

NG+’daki Tüm Zorluklarda Mevcuttur

İsteğe bağlı mini patronlarımızdan ikisi olan Hateful ve Ormstunga’ya birkaç yeni numara verildi. NG+ çalışmanızda fırsat buldukça onları ziyaret ettiğinizden emin olun.

şu tarihte mevcut: NG+’da Bana Merhamet Verme ve Bana Savaş Tanrısı Ver

Give Me No Mercy veya Give Me God of War zorluklarında oynamayı seçerseniz, tüm patronlar ve mini patronlar Runic Armor’a sahip olacak. Bu dövüşlerde Stratejik Rün kullanımı, zafer ve yenilgi arasındaki farkı yaratabilir.

NG+’da, elit hale gelen düşmanlar artık Give Me No Mercy’de ve Give Me God of War’da da olabilir. Elit düşmanlar Güç Düzeyinde bir artış elde edecek, bu nedenle savaşta bir dönüşüm gördüğünüzde onlara özellikle göz kulak olduğunuzdan emin olun.

Siyah Beyaz Oluşturma Modu

Hikayeyi daha sinematik bir dokunuşla yeniden deneyimlemek mi istiyorsunuz? Oyunu bir kez yendikten sonra, sonraki NG+ veya standart Yeni Oyun kayıtları için yeni bir Siyah Beyaz İşleme Moduna erişebileceksiniz.

Yeni modu Grafikler ve Kamera ayarları menüsünde bulabilirsiniz.

Sinematikleri Atla

NG+’da sinematikleri atlama seçeneğiyle hikayeyi tekrar oynatırken kendi hızınızı belirleyin.


NG+’yı beğeneceğinizi umuyoruz. God of War Ragnarök şimdi mevcut.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın