Bugün kullanıma sunulan PlayStation Plus ile Yapıcınızla Tanışın – PlayStation.Blog – Dünyadan Haber

Bugün PS5 ve PS4’te mevcut olan ve PlayStation Plus üyelikleriyle 1. Günü Nisan Ayının Aylık Oyunlarından biri olarak dahil eden Meet Your Maker’ın piyasaya sürülmesi için çok heyecanlıyız.

Bugün, İnşaatçıların ve Baskıncıların keşfetmesi ve ustalaşması için eksiksiz bir tuzaklar, muhafızlar, silahlar, Muhafızlar ve daha fazlasını içeren bir cephanelikle başlıyoruz. Bu, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin yönlendirdiği bir oyundur ve bu nedenle bizim için bir sonraki adım, olasılıkları, kişiselleştirmeyi ve yaratıcılığı tüm silindirlerde ateşlemeye devam etmek için oyuncularımızın sürekli yeni içerik akışıyla ilgilendiğinden emin olmaktır.

Dört gözle bekleyecek çok şey var, bu yüzden bugünü bazı ipuçları ve püf noktaları ile birlikte lansmandan sonraki ilk üç ayda Meet Your Maker dünyasına ekleyeceğimiz her şeyle kutlayalım.

İpuçları & Hileler

İnanılmaz Karakollar inşa ederken ve diğer İnşaatçıların çılgın yaratımlarına baskın yaparken çok eğleneceğinizi umuyoruz. Bitirmek için, ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla oynuyor olun, başlamanıza yardımcı olmak için her iki rol için de birkaç hızlı ipucu paylaşmak istedik.

İnşaatçılar:

  • Adım Adım Oluşturun: 3 adımlı bir yaklaşım kullanın – temel yapıyı oluşturun, tuzaklar ve korumalar ekleyin, ardından kozmetik ürünleri ekleyin.
  • İkinci dalga: Baskıncılar, Genmat’ı ele geçirdikten sonra yine de kaçmak zorunda. Girmek kadar dışarı çıkmayı da zorlaştırın.
  • Beklemek: Tuzaklar kurarken bir Akıncı gibi düşünün. Tepkilerini kendi lehinize kullanırken onları nasıl cezbedebilir, güdebilir ve kandırabilirsiniz?
  • Ölçek: Bir Akıncı olarak kendi Karakollarınızı test edin. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını bilmenin en iyi yolu bu.

Akıncılar:

  • Donanım: Hız takviyeleri, konuşlandırılabilir kalkanlar ve hatta yeniden doğma işaretleri gibi faydalı sarf malzemelerini stoklayın.
  • Kıskaç Kancası: Bu senin en iyi arkadaşın. Ustalaşın. Hem saldırmak hem de kaçmak için size inanılmaz hareketlilik sağlar.
  • Tehlike İşaretleri: Bir tuzak tetiklendiğinde, açılmadan önce hem görsel hem de işitsel bir ipucu alırsınız. Hızlı tepki vermek için kendinizi eğitin.
  • İkinci dalga: Bazı tuzaklar ve korumalar yalnızca Genmat’ı aldıktan sonra etkinleşir. Çıkarken hiçbir şeye güvenme.

Üç aylık içerik yol haritası

Meet Your Maker’a içerik eklemek söz konusu olduğunda, her şeyi taze, sürekli değişen ve her zaman beklenmedik tutmak bizim görevimizdir.

Ayrıca tüm bu içeriği tüm oyuncular için kolayca erişilebilir hale getirmek istiyoruz ve bu nedenle aşağıda göreceğiniz pek çok şey ya ücretsiz ya da sadece oyunu oynayarak ve oyun içi para birimi kazanarak açılabilir.

Hellscape Deco Paketi – ücretsiz/anında erişim (18 Nisan)

Lansmandan birkaç hafta sonra geliyor Deko Paketi tüm oyuncular için ücretsiz ve anında erişilebilir olun. Meet Your Maker’daki Deco Paketleri, esasen oyuna tamamen yeni bir estetik katan temalı yapı malzemeleridir. Hellscape, mümkün olan en kötü şekillerde canlı hissettiren ürkütücü, titreşen ve her yönüyle rahatsız edici Outpost’lar oluşturmak için organik maddeyi ve endüstriyel malzemeleri birleştirir.

Yeni Modlar ve Eklentiler – ücretsiz/oynatma süresiyle kilidi açılabilir (düzenli ganimetler)

İlk birkaç ay boyunca, biz de düşüyor olacağız çoklu oyuncuların oyun içi para birimiyle kilidini açabilecekleri mevcut tuzaklar ve korumalar için yeni Mod ve Artırma eklemeleri. Deco Paketleri tamamen stil ile ilgiliyse, Modlar ve Artırmalar tamamen daha etkili bir katil olmakla ilgilidir. İnşaatçılar, kurulumları ve kombinasyonları üzerinde daha da fazla kontrol için tuzakları ve muhafızları etkilemenin yeni yollarını elde ediyor. Akıncılar, tam her şeyi çözdüklerini sandıkları sırada birdenbire üstesinden gelmeleri gereken yeni zorluklarla karşı karşıya kalır.

Büyük İçerik Güncellemesi – Sektör 1: Dreadshore (Haziran sonu)

Meet Your Maker’ın ilk büyük DLC’si Haziran sonunda gelecek ve oyuna tamamen yeni bir ortamın yanı sıra yeni bir Deco Pack, Custodian, tuzak, guard, silah ve hatta bir kozmetik koleksiyonu ekleyecek.

Sektörler söz konusu olduğunda, yeni ortamlar ve yeni dekorasyon paketleri, yayınlandıktan sonra tüm oyunculara her zaman ücretsiz olarak anında sunulacaktır. Ortam, tamamen farklı bir Karakol stili yaratmak için Sektör temalı bir dizi yapı taşıyla birlikte tamamen yeni bir bölge sunuyor. Tüm oyun öğeleri, oyun süresi aracılığıyla açılabilir.

Meet Your Maker’ın anlatım tasarımcısı Joe Dermo, “Sector, yeni bir yere seyahat etme ve Muhafız için yararlı olabilecek silahları, muhafızları ve diğer malzemeleri ortaya çıkarma yöntemimizdir” diyor. “Her Sektörün, çöküşünden önce dünyada neler olduğu hakkında bize daha net bir fikir verebilecek bir bilgisi var.

“Orada pek çok Sığınak var, bu yüzden sakinlerinin nasıl yaşamış olabileceklerini, çevrelerine nasıl uyum sağlayacaklarını ve ahlaklarının ya da ahlak eksikliğinin onları nasıl farklı bir yola götürebileceğini tasavvur ediyoruz. Dreadshore bizi kumlu atıkların ötesinde çok farklı bir yere götürecek. Arka plan, evrenimizin temalarından birine ışık tutacak: bilim ve deney etik sınırlarının ötesine itildiğinde ne olur?

Meet Your Maker şimdi PS4 ve PS5’te mevcut.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın