Girişim borcu, sonuçta varlık yöneticileri için çalışıyor

Blackstone geçen Ağustos koymak arıyordu 2 milyar dolarlık borç verme The Information’a göre yeni başlayanlara ve teknoloji şirketlerine. Ancak risk kredisi verenler, varlık sınıfının küçük çeklerinin varlık yöneticileri ve onların büyük LP’leri için buna değip değmeyeceği konusunda şüphelerini koruyor. Son zamanlarda, birkaç borç veren, büyük kredi dükkanlarını göreceğimizi düşünmediklerini söylediler. bir girişim borcu stratejisi ekleyin.

Şimdi, BlackRock “Biramı tut!” diyor.

Geçen hafta, 106 milyar dolarlık piyasa değeriyle kesinlikle genişleyen varlık yöneticisi BlackRock, Londra merkezli bir risk kredisi kredi kuruluşu olan Kreos Capital’i satın alacağını duyurdu. Kreos, Avrupa ve İsrail’deki yeni girişimlere borç veriyor ve 750’den fazla işlemde 5,2 milyar € (yaklaşık 5,68 milyar $) değerinde kredi sağladı. Anlaşmanın şartları açıklanmadı ve BlackRock, Kreos ekibinin mevcut kredi grubuna dahil edileceğini söyledi.

BlackRock, yayınlanmanın ötesinde bu hikaye için yorum yapmayı reddetti ve yorum için Kreos’a ulaşılamadı.

Eskiden kurumsal borçları kapatan biri olarak bu haber beni şok etti. Kredi varlık yöneticilerinden herhangi biri girişim borcuna girecek olsaydı, BlackRock gerçekten benim ilk tercihim, ikinci ve hatta ilk 10’umda olmazdı. Firma o kadar büyük ve şimdiden o kadar çok varlık sınıfına yayılmış durumda ki, bunun muhtemelen önce tamamen oyun kredisi dükkanı olacağını düşündüm.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın