Birleşik Krallık risk sermayesi çekiciliğini kaybetmedi

W
Haftalık yeni başlayanlar ve pazarlar haber bülteni olan TechCrunch Exchange’e hoş geldiniz. Şundan ilham alıyor: günlük TechCrunch+ sütunu adını nereden alıyor. Her Cumartesi gelen kutunuza gelmesini ister misiniz? Üye olmak Burada.

Henüz ölü değil: Bu, Birleşik Krallık’ın risk sermayesi dolarlarını çekme kapasitesi ve otonom araba vaadi için doğrudur. — Anna

rent a car 34

Hala lider

Risk sermayesi firması Atomico, bu yıl Avrupalı ​​girişimlere yatırılan risk sermayesi miktarının 2021’dekinden %52 daha düşük olacağını tahmin ediyor. bu bulgular hakkında yazdıancak bilgilerde henüz açmadığımız önemli bir nüans var: ülkeler arasındaki tutarsızlıklar.

Yavaşlama tüm Avrupa’da görünürken, Atomico, Dealroom ve Crunchbase’in bu yılın ilk yarısında yatırılan sermayeye ilişkin verilerinin, İngiltere’de diğer önde gelen Avrupa ülkelerinden daha keskin bir yıllık düşüş gösterdiğini kaydetti.

Sayıların 2022’nin ilk yarısına göre sırasıyla %55 ve %44 daha düşük olduğu Fransa ve Almanya ile karşılaştırıldığında, Birleşik Krallık daha da düştü: %57.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın