FinOps ve parametrik sigortanın ortak noktası nedir?

rent a car 34

W
Haftalık yeni başlayanlar ve pazarlar haber bülteni olan TechCrunch Exchange’e hoş geldiniz. Şundan ilham alıyor: günlük TechCrunch+ sütunu adını nereden alıyor. Her Cumartesi gelen kutunuza gelmesini ister misiniz? Üye olmak Burada.

FinOps’un yükselişi IBM’in Apptio’yu 4,6 milyar dolara satın alma planı da dahil olmak üzere şimdiden birden çok satın almayı ateşledi, ancak bahse girerim daha fazlası da vardır. Ve eminim duymayı bitirmediğimiz başka bir trend daha var: parametrik sigorta. — Anna

FinOps’un devam eden yükselişi

Bulut optimizasyonu başlatıldığında ProsperOps 72 milyon dolarlık bir finansman turu topladı geçen Şubat ayında meslektaşım Kyle Wiggers, bu alandaki konsolidasyonun mutlaka bitmediğini savundu.

Elbette, birkaç bulut optimizasyon şirketi, Cloudyn’in 2017’de Microsoft tarafından satın alınmasından bu yana geçen yıllar boyunca yerleşik şirketler tarafından ele geçirildi. CloudHealth Technologies’in satın alınması Kyle, Intel’in 2022’ye atıfta bulunarak, 2018’de VMware tarafından. 650 milyon dolarlık Granül alımı kanıt olarak.

Haklıydı: Bir M&A haberleri için yoğun haftaIBM, Apptio’yu mevcut özel sermaye sahibinden 4,6 milyar dolar nakit karşılığında satın alma niyetini açıkladı. 2019’da Apptio’nun kendisi Cloudability satın alındı, bir bulut harcama yönetimi sağlayıcısı. IBM’in duyurusu hakkında rapor, Ingrid Lunden kayıt edilmiş Apptio’nun faaliyetleri daha geniş bir kategoriye giriyor.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın