Fiat’ın yeni Topolino EV’si o kadar sevimli ki çığlık atabilirim

rent a car 34

Çarşamba günü Fiat, Topolino ismine yeni bir soluk getirdi. tanıtım resmi bir sonraki elektrikli aracı için: açılır tavanı ve kapılar yerine halatları olan bodur, retro bir dört tekerlekli bisiklet.

Görünüşe bakılırsa, yeni Topolino, Fiat’ın Citroen Ami’yi ele geçirmesi ama yine de Ami’nin blokluluğunda ticaret yapıyor ve daha ziyade rahatsız edici boş bakış daha nazik kıvrımlar ve neredeyse gülümsemeyi andıran bir yüz için.

Bu EV, orijinal Fiat 500 “Topolino” gibi görünmüyor (Car and Driver’ın işaret ettiği gibi, bunun yerine 1970’lere bir gönderme gibi görünüyor) 500F Neşeli). Yine de yeni Topolino, adının hakkını verecek gibi görünüyor. İtalyanca’dan “küçük fare” ye çevirir.

Bir tanıtım fotoğrafı ve isim paylaşmanın yanı sıra Fiat, yaklaşmakta olan aracın teknik özellikleri konusunda bizi karanlıkta bıraktı. Şirket, “Topolino şehrin sokaklarına yeni bir la dolce vita kavramı getiriyor” şeklinde bir açıklamada fışkırdı.

kendi adına, Ami’nin en yüksek hızı saatte 28 mil civarındadır. Bu, görünüşe göre bu aracı ABD’nin çoğu için marş dışı yapıyor. Bu üzücü, çünkü bugün Amerikan yollarına hakim olan dev SUV’lar ve kamyonlar iklim için daha kötü Ve yayalar benzer

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın