Eski yatırımcı, FTX çöküşünün düzenleyici bir gerileme olduğunu söylüyor

Eski FTX ABD Başkanı Brett Harrison, şu anda kapalı olan borsadayken ‘işe olan inancını asla kaybetmedi’

FTX’in çökmesinden bu yana neredeyse altı ay geçti ve o zamandan bu yana çok şey oldu. yöneticiler suçlanıyor sanayi işletmelerine dalgalanma etkileriyle yüzleşmek onun ölümünden.

Consensus 2023’te, eski Beyaz Saray iletişim direktörü ve borsaya yatırım yapan SkyBridge Capital’in kurucusu ve yönetici ortağı Anthony Scaramucci ile Architect’in kurucusu ve CEO’su ve eski FTX ABD başkanı Brett Harrison, FTX’in düşüşü sırasındaki deneyimlerini ve hayatın ne olduğunu paylaştı. beri böyle.

Scaramucci, “Bunun hakkında konuşmak önemli çünkü bizim başımıza gelenlerin bir kişinin başına gelmesini engelleyebilirsem, o zaman benim için bunun hakkında konuşmaya değer,” dedi.

Harrison istifa FTX’ten Eylül sonunda, çökmeden haftalar önce. Ocak ayında, büyük kripto yatırımcıları için ticaret altyapısı yapan kendi şirketini kurdu. Onun başlangıcı 5 milyon dolar topladı ve diğerleri arasında Coinbase Ventures, Circle Ventures ve Scaramucci tarafından desteklenmektedir.

SkyBridge Capital, kripto borsası patlamadan haftalar önce FTX’e %30 hisse sattı. Scaramucci, “Bu işlemde yaklaşık sekiz hafta içinde kahramandan sıfıra gittik” dedi.

Ne Scaramucci ne de Harrison aylardır eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried ile konuşmadı. Harrison, en son FTX ABD’den istifa ederken konuştuklarını söyledi: Bankman-Fried’e ayrılacağını bildiren bir metin mesajı gönderdiğini ve Bankman-Fried’in kırmızı kalp emojisiyle yanıt verdiğini söyledi.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın