Disney Topluluğu, Historic Studios Lot’ta “Sezonu Aydınlatın” Kutlamasından Keyif Aldı – Dünyadan Haber

Walt Disney Studios Lot, Cumartesi günü binlerce Disney oyuncu kadrosu, çalışanı ve misafirlerinin “Mevsimi Aydınlatın” kutlaması için bir araya geldiği parıldayan ışıklar ve tatil neşesiyle parlıyordu. Etkinlikte eğlence tutkunlarının eğlenebileceği bir dizi kış etkinliğinin yanı sıra hayırsever girişimler ve Şirketin VoluntEARS programı aracılığıyla geri verme fırsatları da yer aldı. The Walt Disney Company’nin CEO’su Bob Iger, COVID-19 salgını nedeniyle bir aradan sonra 2019’dan bu yana ilk kez yeniden başlayan bu yılki kutlamaya katılanları karşıladı.

Iger, “Burada olmak inanılmaz derecede güzel,” dedi. “Sadece kutlamak için değil, aynı zamanda her şeyi geride bıraktığımız ve burada, Disney partisinde birlikte olduğumuz için gerçekten şükretmek için harika bir fırsat gibi geliyor.”

Iger ayrıca, Şirketin 1947’de başladığından beri desteklediği hayırsever bir hediye verme programı olan Toys for Tots’tan yararlanan Disney Ultimate Toy Drive bağış standının altını çizdi. hepsi burada olan denizciler. Bu gece sadece bize hizmet etmiyorlar, ülkemize de hizmet ediyorlar ki bu gerçekten saygı duymamıza değer.” Bireysel bağışlar ve bir Şirket bağışıyla, sürücü bu yıl şimdiye kadar 150.000’den fazla oyuncak topladı.

İger sözlerini, “Şirketimiz için yaptığınız her şey için tüm oyunculara ve çalışanlara teşekkür ederek bitirdi. Size iyi tatiller diliyorum.” Iger’in sözlerinden kısa bir süre sonra katılanlar, Mickey Mouse’un ev sahipliğinde ve kar eşliğinde bir ağaç aydınlatma töreninde ikram edildi.

Akşam boyunca, Disney topluluğunun üyeleri, aile ve arkadaşlar tarihi Studios Lot’u keşfedebildiler ve canlı müzik, tatil el işleri, ücretsiz ikramlar, Disney tatil favorilerinin gösterimleri, karakter görünümleri ve fotoğraf çekimleri ve alışverişin keyfini çıkardılar. Disney Studio Mağazasında ve yerel satıcıların ve Disney dostlarının bulunduğu bir pazar yerinde.

Disney Genel Eğlence/Disney Markalı Televizyon Yaratıcı Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Shalom’un İcra Şampiyonu Jill Hotchkiss, “Hepimizin burada olması ve tüm toplulukların bu etkinlikte temsil edilmesi gerçekten çok güzel ve duygusal,” dedi. Disney’de 90’dan fazla İş Çalışanı Kaynak Grubu (BERG’ler). BERG’lerin birçoğunun kutlamada bilgi, oyun, eşantiyon ve daha fazlasını sağlayan stantları vardı.

D23: Resmi Disney Hayran Kulübü, Pazar günü Studios Lot’ta “Light Up the Season”ın üyelerin davet ettiği özel bir tekrarına ev sahipliği yaptığında Disney tatili için ek bir tezahürat yaptı.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın