Discovery + İçerikleri Ve HBO Dizileri Artık BluTV Üzerinden İzlenebilecek

Discovery + İçerikleri Ve HBO Dizileri Artık BluTV Üzerinden İzlenebilecekDünya genelinde sevilen HBO içerikleri artık Türkiye’deki dizi ve film seyircilerinin gözdesi olan BluTV üzerinden izlenebilecek! Yerli ve yabancı içerikler sunan BluTV, Warner Bros. Discovery ile yaptığı iş ortaklığı sayesinde sevilen HBO dizileri, Cartoon Network gibi çizgi film kanalları ve Discovery+ içeriklerini de bünyesine kattı. HBO, kendi dijital platformu HBO Max’i Mayıs 2020’de kullanıma açmıştı. Ancak aradan geçen 3 seneye rağmen platform Türkiye’ye gelmedi. Şimdiyse HBO ve BluTV içinde yapılan bir antak kalma yardımıyla HBO, Türkiye’ye gelmeden de ülkemizdeki dizi ve sinema severleri mutlu etmenin bir yolunu buldu. Westworld ve Game of Thrones aslına bakarsan daha öncede BluTV’de bulunuyordu, şimdi ise HBO’nun bütün dizileri Türkiye’de izlenebilecek. Detayları beraber inceleyelim:

HBO genel hatlarıyla dram, suç, bilim kurgu, fantezi ve tehlike türlerindeki dizileriyle öne çıkıyor

HBO

Dünya genelinde sevilen yapımlarından Game of Thrones, Westworld, Chernobyl, The Sopranos, The Wire, True Blood ve Sex and the City gibi diziler artık BluTV üzerinden de izlenebilecek. Ayrıca HBO bütün içeriklerinin BluTV’ye geleceği onayladı.

BluTV ise yüksek görüntü kalitesi, kullanıcı dostu arayüzü ve zengin içeriğiyle ülkemizin sevilen yayın platformlarından bir tanesi

HBO

Türkiye’de yerli ve yabancı içeriklerin yanı sıra, BluTV platformuna hususi olan Bozkır, Behzat Ç., Sıfır Bir, Sokağın Çocukları, 7Yüz, Pavyon, Bartu Ben, Dudullu Postası ve Masum benzer biçimde içeriklere de ulaşabilirsiniz.

BluTV ve HBO’nun iş birliği, Türkiye’deki dizi ve film seyircileri için büyük bir avantaj sağlıyor

Uydu üstünden gösterim akışını takip etmek yerine, BluTV’ye abone olarak sevilen içeriklere kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, öteki dijital akış platformlarıyla karşılaştırıldığında BluTV, yerli içerikleriyle de öne çıkıyor. Artık BluTV üstünden sevdiğiniz HBO dizilerini, Cartoon Network şeklinde çizgi film yayınlarını ve Discovery+ içeriklerini izleyebilirsiniz. BluTV’nin geniş içerik yelpazesi ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, dizi ve film izleme tecrübeniz daha da eğlenceli hale gelecektir.

BluTV’nin CEO’su Deniz Şaşmaz Oflaz mevzuyla ilgili açıklamalarda bulunmuş oldu

HBO

“BluTV olarak kurulduğumuz günden beri hikâyenin gücüne önem verdik ve içerik çeşitliliğimizle geniş bir hedef kitle ile bir araya gelmeyi başaran bir platform olduk. Türkiye pazarındaki yerli platformlar arasındaki liderliğimizi devam ettirirken dünyanın önde gelen medya ve eğlence markası Warner Bros Discovery ile 2021 senesinde ilk adımını attığımız stratejik iş ortaklığımızın kapsamının giderek büyümesiyle üyelerimizi bütün dünyada heyecanla beklenen içeriklerle buluşturmaktan dolayı mutluyuz. Genişletilmiş stratejik ortaklığımızın ilk meyvesini The Last of Us’ın kısa sürede ulaştığı izleyici sayısıyla aldık ve bu bizleri gelecek için oldukca daha umutlandırdı”

Yalnızca BluTV Platformundan İzleyebileceğiniz 8 Beğeni Toplayan Dizi

kaynak – sozcu, listelist

Similar Posts

Bir cevap yazın