Didem Kınalı’dan İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil’e tepki! “Torunları yaşındaki kızlara…”

Oryantal Didem Kınalı şarkıcılığa soyunarak gündeme gelmiş ve bir süre önce yaptığı “Zengin adamlar kilolu, çirkin, yaşlı ve kokuyor” sözleriyle tepki çekmişti. Önceki gün yeni şarkısının klibi için kamera karşısına geçen İbo Show ile yıldızı parlayan oryantal Didem Kınalı ilginç sözlere imza attı.

Sabah’ta yer alan habere göre son dönemde kendilerinden yaşça çok küçük kadınlarla aşk yaşayarak kendilerinden söz ettiren İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil’e Kınalı’dan sert sözler geldi.

loıpı

“Yaşıtları torun tombalak seviyorlar ama ne fayda, onların durulacağı yok” diyen oryantal devamında “Herkes yaşının olgunluğunu yaşamalı. 40’ından sonra azanı teneşir paklar derler. Ne diyeyim ben? Herkes yaşının olgunluğunu yaşamalı” ifadelerini kullandı.


Bahar Candan cezaevinde ilk günden olay çıkardı! İnfaz koruma memuru sert çıktı

Bahar Candan cezaevinde ilk günden olay çıkardı! İnfaz koruma memuru sert çıktı

Ekran Alıntısı

Kınalı konuşmasında “Torunları yaşındaki kızlara da bakmasınlar bir zahmet. 5-10 yaş tamam diyoruz da, 40 yaş farkı nedir arkadaş, ayıp gerçekten! Ben hadi çok aşık oldum diyelim, anca kendimden 5-10 yaş büyük birisiyle birlikte olabilirim. Ama bunlar ipin ucunu kaçırmış.”

Günün Magazin olayları

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Şoke eden veda! Şampiyon adaylarındandıŞoke eden veda! Şampiyon adaylarındandı
Kritik hata! Mehmet Şef sert çıktı: Akıl alır gibi değilKritik hata! Mehmet Şef sert çıktı: Akıl alır gibi değil
Son pozu Şükrü Özyıldız'a benzetildi! Yanıt gecikmediSon pozu Şükrü Özyıldız’a benzetildi! Yanıt gecikmedi

Yorum yapın