Daily Crunch: YouTube, NFL Sunday Ticket abonelikleri için 249 ABD doları başlangıç ​​fiyatı belirledi

Her gün 15:00 PDT’de gelen kutunuza gönderilen TechCrunch’ın en büyük ve en önemli hikayelerinin özetini almak için, abone olun.

Mutlu Salı Crunch!

TechCrunch’ın haftalık etkinlik serisinin bir podcast’i olduğunu biliyor muydunuz? Uygun bir şekilde TechCrunch Canlı Podcast olarak adlandırılır, bu şovlar, haftalık etkinliğin video hariç kısaltılmış versiyonlarıdır. Tabii diziyi izlemeyi tercih ederseniz, YouTube’da mevcut. Çünkü biz senin seçme gücüne inanıyoruz!

Christine Ve hacı

TechCrunch İlk 3

  • Akıştaki en büyük bilet: Eğer bir futbol tutkunuysanız, Pazar gecesi nerede olacağınızı biliyoruz. YouTube, size 249 ABD doları kazandıracak olan NFL Sunday Ticket aboneliğinin ön satışlarını başlattı. İvan yazar.
  • Bir fikir bir araya geldiğinde güzel: Siz Venmo kullanıyorsunuz ve arkadaşınız PayPal kullanıyor. Geçmişte, uyumlu olmadığınızı söyleyebilirdik ama bugün değil. paul Visa’nın dijital ödemeleri birlikte çalışabilir hale getirmek için PayPal ve Venmo dahil olmak üzere eşler arası ödeme teklifleriyle ortaklık kurduğunu ve böylece kimsenin sağlayıcıları değiştirmesine gerek kalmadığını bildiriyor.
  • Kristal berraklığı: Sermaye piyasaları için “modern altyapı” inşa eden bir şirket olan Fintech şirketi Clear Street, 2 milyar dolarlık değerlemeyle 270 milyon dolar kaptı. Bu, şirketin bir yıl içindeki ikinci finansman turu ve ondan önce de kurucu ortakları tarafından önyüklendi. mary ann daha fazla var.

Başlangıçlar ve VC

DBeaver yaratıcısı Serge Rider, 2013 yılında açık kaynaklı bir veritabanı yönetim aracı oluşturmaya başladığında, muhtemelen 10 yıl sonra 8 milyondan fazla kullanıcıya sahip olacağı hakkında hiçbir fikri yoktu. Açık kaynaklı ürün o kadar popüler oldu ki, 2017’de onu desteklemek için bir şirket kurdu ve ticari bir ürün oluşturmaya başladı kurumsal gereksinimleri olan kullanıcılar için. Ron daha fazla var.

Yeni başlayanların öne geçmesi için birçok yol var. Sadece hepsinin yasal olmadığı ortaya çıktı. ABD Federal Ticaret Komisyonu, şu ana kadarki ilk icra davasında nihai bir onay emrini onayladı. “inceleme hırsızlığı” içeren bir dava veya bir pazarlamacı, kendi ürününün satışını artırmak için başka bir ürünün tüketici yorumlarını çaldığında. Bu durumda FTC, Nature’s Bounty vitaminleri ve diğer markaların üreticisi Bountiful Company’ye Amazon’da müşterileri kandırdığı için 600.000 $ ödeme emri verdi. Sarah raporlar.

Ve sizin için yatay binaların hak ettikleri sevgiyi göremediği bir avuç dolusu bilgimiz daha var. Keşke bu duruma (yüksek) yükselebilselerdi.

RevOps serbest bırakıldı: Ekiplerin gürültüyü filtrelemesine ve büyük resme odaklanmasına yardımcı olan 4 ipucu

Kavisli İpli Turuncu Kulak Tıkaçları, Görünümün Doğrudan Üzerindeki Mavi Arka Planda Kulağa Ulaşır.  RevOps ekiplerinin gürültüyü filtrelemesi ve büyük resme odaklanması için 4 ipucu

Görsel Kaynakları: MirageC (yeni bir pencerede açılır) / Getty Resimleri

Bugün tek bir kişi bir B2B SaaS satış operasyonunu yönetemez, bu yüzden muhtemelen gelir operasyonları başkanı LinkedIn’in 2023 Yükselen İşler listesinde 1 numaradır.

Rattle COO’su Apoorva Verma, RevOps ekiplerinin “daha büyük, daha etli projeler”le başa çıkabilmesi için sıradan görevlerden zamanı geri almak amacıyla, satış temsilcilerini eğitmek, otomatikleştirilecek yerler bulmak ve “her birini” kodlamak için önerilen taktikleri içeren bir TC+ makalesi yazdı. iş açısından kritik süreçleriniz.”

TC+ ekibinden üç kişi daha:

TechCrunch+ kurucuların ve startup ekiplerinin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olan üyelik programımızdır. buradan kayıt olabilirsiniz. Yıllık abonelikte %15 indirim için “DC” kodunu kullanın!

Büyük Teknoloji A.Ş.

Alışveriş yaparken ve son satın alma işlemini yapmak için başka bir uygulamaya geçmek zorunda kaldığınızda nefret etmiyor musunuz? WhatsApp sizi yüksek sesle ve net bir şekilde duydu. Brezilya’daki kullanıcılar artık satıcılara uygulama aracılığıyla ödeme yapabilirbu da artık uygulamada uçtan uca bir deneyim yaşayabilecekleri anlamına geliyor, diyor İvan.

Şimdi Google’da. Şirketin bazı büyük haberleri var. Ücretsiz akış ürün yelpazesini 800’den fazla canlı TV kanalını içerecek şekilde genişleten Google TV, Sarah raporlar. Favori kanallarınız arasında Tubi, Plex, Haystack ve diğerleri varsa, şanslısınız.

Bugün iyi davranış için bir ödül alacaksınız. Altı – altı sayın – sizin için daha fazla:


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın