YouTube, NFL Sunday Ticket aboneliğinin ön satışlarını başlattı

YouTube, bugünden itibaren NFL Sunday Ticket aboneliğinin ön satışlarına başlıyor. Şirket, eklentiyi YouTube TV Base planının abonelerine sezon için 249 ABD dolarına satıyor. Şirket ayrıca ön satışlar sırasında sezon için 289 $’dan NFL Sunday Ticket ve NFL RedZone paketleri sunuyor.

Akış şirketi, 6 Haziran’da ön satış dönemi sona erdiğinde bu iki paketin fiyatını 100 $ artıracak. Kullanıcılar tüm yerel, ulusal ve piyasada olmayan oyunlara erişebilecek.

Karşılaştırma için, 1994’ten beri NFL Sunday Ticket yayınlama haklarına sahip olan DirecTV, temel paket için sezon başına 293,94 $ ve NFL Sunday Ticket Max paketi için sezon başına 395,94 $ ücret ekstra içerik ile.

Geçen yıl, YouTube abonelik satmaya başladı. Primetime Channels teklifi aracılığıyla diğer akış sağlayıcıları — bu, YouTube TV eklentilerinden farklıdır. Google’ın sahip olduğu hizmet ayrıca bu mağaza aracılığıyla NFL Sunday Ticket’i 349$’lık ön satış fiyatı ve 449$’lık perakende fiyatı üzerinden satacak. NFL Pazar Bileti ve NFL RedZone paketi, satış öncesi dönemde 389$’a ve sonrasında 489$’a mal olacak.

Youtube geçen Aralık ayında NFL Sunday Ticket yayın haklarını aldı Google’a sezon başına 2 milyar dolara mal olduğu bildirilen bir anlaşmada.

Geçen ay şirket, erken erişim kapsamındaki bir özelliği duyurdu. “Birden çok görünüm” özelliği. Kullanıcıların birden çok akışı tek bir ekranda mozaik biçiminde görüntülemesine olanak tanır. YouTube, NFL Sunday Ticket akışı için bu işlevi etkinleştireceğini söyledi.

Şirket ayrıca, sınırsız DVR depolama, kişiselleştirilmiş öneriler, önemli oyunları görüntüleme yeteneği, NFL Fantasy verileri, gerçek zamanlı istatistikler ve YouTube TV’de spoiler gizleme gibi uzun bir özellik listesi vaat ediyor. Ek olarak, Primetime Kanallarına çoklu görüntüleme ve anahtar oynatma özellikleri geliyor.

“Primetime Channels aracılığıyla abone olan kullanıcılar, akışlarında belirgin bir şekilde canlı NFL oyunlarını görecekler, böylece oyun günlerinde doğrudan YouTube’da hızla aksiyona atlayabilecekler. Ayrıca, izleyicilerin ekiplerini desteklemek için kolayca ürün satın alabilmeleri için alışveriş entegrasyonları ve sohbet, anketler ve daha fazlası gibi YouTube kullanıcılarının zaten aşina olduğu sosyal özellikler eklemek için çalışıyoruz.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın