Carta’nın CEO’su ile erken aşamadaki girişim piyasasının geleceğini çizmek

rent a car 34

Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlik, manşetlerin ardındaki sayıları ve nüansları ortaya çıkardığımız, startup’ların işiyle ilgili bir podcast. Bu, tek bir konuya odaklandığımız ve derinlere indiğimiz Çarşamba (bu hafta Perşembe) şovumuz.


Bütün havalı çocuklar Equity dinleyici anketini doldurma. Senden duymak istiyoruz!


Bu hafta Alex getirdi Karta CEO Henry Ward bizimle erken aşama pazarda sohbet etmek. Son dakikada Carta’nın kendisinden bir veri dökümü ile zenginleştirilen bir veri kavramamız ve bir dizi sorumuz vardı.

İşte içine girdiğimiz şey:

  • Erken aşama risk sermayesi piyasasının mevcut durumu: Ward’ın bakış açısından, erken aşama piyasası birçok kişinin düşündüğünden daha iyi durumda; uyuşuk olan risk sermayesinin sonraki aşamalarıdır. Ayrıca, bugün yükselen girişimlerin kalitesine ve daha fazla sermaye çekemeyen genç teknoloji şirketlerinin ne kadar acı çektiğine de değindik.
  • Carta’nın yeni tohum ve A Serisi ürünü: Carta kısa süre önce duyurdu çoğunlukla otomatik yöntem erken aşamadaki turları kapatmak için, bu nedenle çabanın ekonomisini – ve bugün yetiştirmenin neden birkaç yıl öncesine göre daha pahalı olduğunu – ve tek boynuzlu atın işten ne elde etmeyi umduğunu daha iyi anlamak istedik.
  • İleriye bakış ve Ward ile bir dizi eğlenceli kapanış sorusuyla bitirdik.

Bu sadece üst düzey özet. Ayrıca girişimciliği, LLC’lerin önemini ve hatta bir podcast röportajının nasıl oluşturulacağını daha geniş bir şekilde tartıştık. İyi eğlenceydi!

Cuma günü haber derlememizle geri döndük. Sonra konuşuruz!

Bölüm transkriptleri ve daha fazlası için şu adrese gidin: Equity’nin Simplecast web sitesi.

Öz sermaye her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma 07:00 PT’de düşer, bu nedenle bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, spotify ve tüm yayınlar. TechCrunch ayrıca bir kriptoda harika şovA kurucularla röportaj yaptığını gösterbir ki hikayelerimizin nasıl bir araya geldiğini ayrıntılarıyla ve dahası!


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın