Çağla Şıkel, influenza virüsüne yakalandı

Çağla Şıkel, influenza virüsüne yakalandıManken Çağla Şıkel, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla hastalandığını duyurdu.

Influenza virüsüne yakalandığını açıklayan Şıkel, hastalığın bulaşıcı bulunduğunu ve oğlanları Uzay ve Kuzey’den kaptığını söyledi.

“KORONAVİRÜSE BENZEMİYOR”

Odaya kimsenin girmediğini ve hastalığının bulaşıcı olduğunu belirten ünlü manken, herkesi virüs hakkında uyardı. Şıkel, “Hangi anne yavrusuna bakarken hastalanmaz ki? Aman dikkat! Koronavirüse benzemiyor” dedi.

EVE KAPANDI

Şıkel, ayrıca köpeği Tarçın’ın kendisini bir an olsun yalnız bırakmadığını da şu laflar ile paylaştı:

Yanıma kimseyi almamaya çalışıyorum bundan dolayı inanılmaz bulaşıcı ama bu köpek beni asla sadece bırakmıyor delireceğim. Serum takmaya gelen olursa evi ayağa kaldırıyor. Sadece çişini yapıyor hızlıca yemeği yiyor belki hop tekrar yanımda… Benden hiç bir şey istemiyor ancak beni bekliyor. Sen iyi mi bir cansın Tarçın.

INFLUENZA NEDİR?

İnfluenza veya bilinen adıyla grip, solunum sistemini enfekte eden, akut viral enfeksiyondur. Soğuk algınlığı benzer biçimde bir diğer solunum yolu enfeksiyonuyla karşılaştırıldığında daha ağır geçirilir. Gribin, A, B ve C olmak suretiyle üç türü vardır. En sık olarak A ve B tipi grip görülür.

kaynak – linehaber

Similar Posts

Bir cevap yazın