Bursa’da 90’lar gecesi

Bursa’da 90’lar gecesiBursa’da bir eğlence mekanında sahne alan DJ Ali Taş, eğlence sektörünün sürem startını verdi. ‘DJ Ali Taş ile 90’lar Türkçe Pop Gecesi’ne yoğun ilgi gösteren Bursalılar, gönüllerince bir gece geçirdi. Bora Sarı’nın gitar sololarıyla gecede Bursalıları karşılarken, akabinde DJ kabinine geçen Ali Taş, 90’lı yıllara damga vuran eşi olmayan Türkçe pop şarkılarını dinleyicilerle buluşturdu. Tarkan, MFÖ, Yıldız Tilbe ve daha birçok usta ismin unutulmayan şarkılarını çalan DJ Ali Taş, Bursalılara hususi bir gösteri da hazırladı.

8 enstrümanla müzik şovu

Sahnede DJ’lik yaparken bir taraftan da elektro gitar, ud, bateri, bas gitar, keytar, darbuka performansları ile dinleyenleri 90’lı yılların müziğiyle buluşturan Ali Taş, hünerlerini sergiledi. Kimi zaman darbuka şovuyla geceye enerji katan genç DJ, efsaneleşmiş gruplardan Quenn’in ‘We Will Rock You’ isminde unutulmaz eserinde de baterinin başına geçti. Gecenin bir bölümünde ise Ali Taş ile Bora Sarı, gitarlarından çıkan kıvılcımlar ile

Bursalılara görsel bir şölen de yaşattı

90’ların her daim adamın ruhuna işlediğine işaret eden DJ Ali Taş, “Senelerce 80’ler 90’lar çaldık söyledik. Bu güzelliğin tadını, eski şarkıların ve o dönemin samimiyetinin iyi mi bir his olduğunu bu partilere katılan herkesin hissederek geldiğine inanıyorum” dedi. Yaklaşık 2,5 saatlik performansının ardından da Bursalılara teşekkür eden Taş, yoğun ilgiden dolayı çok sevinçli bulunduğunu dile getirerek, tüm çalışanlara ve Bursalı dinleyicilerine şükranlarını sundu.

Gece boyunca Bursalılar da doyasıya eğlendi. Türkçe pop şarkılarıyla beraber doyasıya dans eden Bursalılar, müziğin ritimlerine kendilerini bırakarak coştu. Mekanı dolduran müzikseverler, çalan şarkıların büyük bir çoğunluğuna hep bir ağızdan eşlik etmeyi de dikkatsizlik etmedi. DJ Ali Taş da, sahneden o anları cep telefonuyla birlikte ölümsüzleştirdi.

kaynak: linehaber.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın