Apple TV, spor tutkunları için çoklu görüntü özelliğini resmen kullanıma sunuyor

Apple, Apple TV 4K’da spor hayranları için yeni çoklu görüntüleme özelliğini resmen başlatıyor ve izleyicilerin aynı anda dört adede kadar eşzamanlı akışı izlemesine olanak tanıyor. özellik şuydu: önceden beta sürümünde Apple, şu anda Major League Soccer maçları, Friday Night Baseball oyunları ve belirli MLS ve MLB canlı şovları dahil olmak üzere belirli spor içeriklerini izlemekle sınırlı olduğunu söylüyor.

Yalnızca resim içinde resim modu değil, birden fazla akışı izleme yeteneği, bazı TV akış platformları için bir satış noktası haline geldi. Örneğin, YouTube TV yakın zamanda açılan erişim dört akışa da izin veren kendi çoklu görüntüleme özelliğine.

Apple, çoklu görüntülemenin yeni Apple TV sürümünün tamamen özelleştirilebilir olduğunu, çünkü kullanıcıların hangi oyunların gösterileceğini ve ekranda nasıl gösterileceğini seçmelerine izin verdiğini belirtiyor. Yani sporseverler, oyunları ekranda hareket ettirin, bir oyunu diğerlerinden daha büyük yapın veya oyunları iki veya dört eşit bölünmüş ekranda izleyin. Bir oyun ana odak olduğunda, diğer oyunlar ekranın sağ tarafında istiflenir.

İzleyiciler ayrıca uzaktan kumandayı kullanarak ses arasında geçiş yapabilir, böylece hangi oyunu duymak istediklerini kontrol edebilirler. Bu, MLS Season Pass için ev radyo yayınına erişimi içerir.

Apple, TV platformunu yapıyor daha ilgi çekici Aylık 6,99 ABD Doları tutarındaki Apple TV+ aboneliğine dahil olan Cuma Gecesi Beyzbolunun eklenmesiyle spor tutkunları için. erişmek için MLS Sezon Bileti, hayranların Apple TV+ abonesi olup olmadıklarına bağlı olarak ayda 12,99 ABD Doları veya 14,99 ABD Doları ödemesi gerekir. Abone olmayanlar birkaç maçı ücretsiz izleyebilir, ancak Friday Night Baseball artık ücretsiz bir teklif değil bu yılın başlarından itibaren.

Ancak, Apple şimdi bir 1 aylık ücretsiz deneme çoklu görüntülemenin kullanıma sunulmasıyla birlikte MLS Season Pass.

Şirket ayrıca, bugün saat 13:45 ET’de Apple TV uygulamasında MLS Season Pass’te canlı olarak yayınlanacak olan bir MLS özel duyurusunu da yapıyor. Sunucular arasında MLS Komiseri Don Garber, Bay Mohamed Mansour ve San Diego belediye başkanı Todd Gloria ve diğer özel konukların katılacağı Sycuan Tribe yer alacak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın