Ambani’nin JioCinema’sı NBCUniversal unvanlarını güvence altına alıyor, Netflix ve Disney rekabetini kızıştırıyor

rent a car 34

Hindistan’da Netflix ve Disney’in Hotstar’ına rakip olan uygun fiyatlı isteğe bağlı video akış hizmeti JioCinema, yakında “The Office” ve diğer NBCUniversal oyunlarına ev sahipliği yapacak.

Viacom18 akış hizmeti Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Hindistan’a “binlerce saatlik” NBCU filmleri ve TV şovları getirmek için NBCUniversal ile “çok yıllık” bir ortaklık imzaladığını söyledi. Ortaklık, Güney Asya pazarı için HBO ve diğer Warner Bros. oyunlarının yayın haklarını alan Viacom18’in ardından geldi.

Yıllar boyunca Hotstar’dan birçok yüksek profilli yeteneği kaçırmış olan JioCinema, ana akım yayıncılar arasında en uygun fiyatlı akış hizmetini sunuyor. Ayda 6 ABD dolarına mal olan standart bir Netflix planıyla karşılaştırıldığında, JioCinema Premium’un yıllık maliyeti 12 ABD dolarıdır.

IPL kriket turnuvasına da ev sahipliği yapan JioCinema, önümüzdeki aydan itibaren NBC oyunlarını bir Peacock merkezinde sunacak. Hizmet, içeriğin yalnızca ödeme yapan aboneler tarafından kullanılabileceğini söyledi.

Takip etmek için daha fazlası.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın