5 yıl sonra toprağa gömülü bulunmuş olduİstanbul Pendik’te bulunan cesedin, 5 yıl ilkin kaybolan iş insanına ait olduğu belirlendi.

İddiaya göre, 44 yaşındaki 2 çocuk babası olan ve Galatasaraylı Yönetici Ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) üyesi olan Tekin Uğurlu, yaklaşık 5 yıl önce çocukluk arkadaşı M.K ile alacak verecek meselesi nedeniyle tartıştı.

Tartışma sonrası Tekin Uğurlu, parasını almak için çocukluk arkadaşı M.K’nın çağırdığı yere gitti. O günden sonra Uğurlu’dan 5 senedir haber alınamadı.

GÖMÜLÜ HALDE BULUNDU

Geçtiğimiz günlerde polis ekipleri, boş bir arazide gömülü olan adam cesedinin olduğuna dair suç duyurusu aldı. Bunun üstüne harekete geçen cinayet ofis amirliği ekipleri, hüviyet tespiti için cesedi DNA örneğini Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.

Yapılan incelemeler cevabında cesedin yaklaşık 5 yıl önce kaybolan 44 yaşındaki 2 çocuk babası Tekin Uğurlu’ya ilişkin olduğu öğrenildi. Uğurlu’nun ölü bedeninin parçalara ayrılıp ormanlık alana gömüldüğü ortaya çıktı.

Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, 2018 yılı ocak ayında ortadan kaybolan iş insanı Tekin Uğurlu dosyasını geçtiğimiz günlerde gelen bir ihbar üzerine yeniden açtı.

3 PARÇAYA BÖLÜNÜP ORMANA GÖMÜLMÜŞ

Yapılan emek harcamalar sonucu, şüphelilerden M.K. (42)’nin Tekin Uğurlu ile arkadaş oldukları, M.K.’nin Tekin Uğurlu’ya borcu olduğu, olay günü ikisinin M.K.’nin evinin garajında buluştuğu ve M.K.’nin Uğurlu’yu silahla öldürdüğü ortaya çıktı. M.K.’nin sonrasında Uğurlu’nun cesedini üç parçaya bölüp poşetlere koyduğu ve Pendik’te bir ormanlık alana gömdüğü belirlendi. M.K.’nin eşi D.K., babası B.K. Ve anası S.K.’nin de adam öldürmeye yardım ettikleri öğrenildi.

3 KİŞİ GÖZALTINDA

Tekin Uğurlu’nun öldürülmesi vakasının şüphelisi oldukları belirlenen 4 şüpheli, işlemlerinin tamamlanmasının arkasından bugün adliyeye sevk edildi.

kaynak: linehaber.com.tr

Yorum yapın