‘1619 Project’ Belgesel Dizisi 3 Primetime Emmy Ödülüne Aday Gösterildi

rent a car 34

Çığır açan New York Times Magazine sayısından uyarlanan Hulu üzerine altı bölümlük belgesel dizisi “The 1619 Project” üç Primetime Emmy adaylığı aldı: Kurgusal Olmayan Bir Programda Üstün Sinematografi, Kurgusal Olmayan Bir Programda Olağanüstü Resim Kurgusu ve Olağanüstü Belgesel veya Kurgusal Olmayan Dizi .

Nikole Hannah-Jones’un zihninden, orijinal “1619 Projesi”, New York Times Magazine sayısından birden fazla kitaba, bir podcast dizisine, bir televizyon dizisine ve daha fazlasına genişledi.

Şovun sunucusu ve baş yapımcılığını üstlenen Nikole, “’1619 Projesi’ belgesel dizisinin Emmy adaylığı için çok gururlu ve onurluyum. Harika yapım ekibimiz inanılmaz derecede sıkı çalıştı ve onlara ve hikayelerini bizimle paylaşan tüm olağanüstü Amerikalılara minnettarım. Ortak tarihimiz saldırıyla karşı karşıyayken, bugünümüzü anlamak için yılmadan geçmişimize bakmaya devam etmemiz önemlidir. Ve bu tür çalışmaları destekleyen bir haber kuruluşunda çalıştığım için çok şanslıyım ve Televizyon Akademisi’ne bunu takdir ettiği için müteşekkirim.

Şubat ayında Hulu’da prömiyeri yapılan belgesel dizisi, Nikole, yönetici yapımcı Oprah Winfrey ve aralarında The Times’tan Caitlin Roper ve Kathleen Lingo’nun da bulunduğu yetenekli bir yapımcı ve yazar ekibinin ortak çalışması. Ekip, Akademi Ödüllü belgesel film yapımcısı Roger Ross Williams tarafından yönetiliyor.

Orijinal 1619 sayısının editörü ve serinin sorumlu yapımcısı Caitlin, “1619 Projesi serisinin arkasındaki tüm ekibin çalışmalarının takdir edilmesi bizi onurlandırdı. Projenin bir dergi gazeteciliği çalışması olarak başlangıcından bu yana, ses ve kitaplara ve şimdi de film ve TV’ye yayılmasından bu yana Times’daki her ifadesinin, yeni izleyicileri geçmişin nasıl bilgilendirdiği hakkında bir sohbete çekebileceğini umuyoruz. hediye günü.”

Televizyon Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından verilen 75. Primetime Emmy Ödülleri töreni 18 Eylül’de yapılacak. adaylıkların tam listesi.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın