????Ömer 35. Bölüm izle – Ömer STAR TV 11 Aralık yeni bölüm izle – Ömer son bölüm dizi izle

????Ömer 35. Bölüm izle – Ömer STAR TV 11 Aralık yeni bölüm izle – Ömer son bölüm dizi izle

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ömer, büyük oyuncu kadrosu ve konusuyla yeni sezonda da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Dizinin 35. bölümü izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Yapılan sorgularda, Ömer 35. bölümü izle, Ömer yeni bölüm izle, Ömer dizisi Star TV izle gibi ifadelerle araştırma yapılıyor. İşte Ömer dizisinin yeni bölümü…

Magazin Haberleri Yayın Tarihi: 11.12.2023- 23:34 Güncelleme Tarihi: 11.12.2023- 23:34

Star TV ekranlarından izleyiciyle buluşan Ömer dizisinde heyecan dorukta. Ömer’in 11 Aralık Pazartesi günü ekranlara gelen 35. bölümünde neler yaşandığı izleyiciler tarafından merak ediliyordu. İşte Ömer son bölüm bilgileri…

ÖMER 35. YENİ BÖLÜM İZLE

ÖMER DİZİSİ TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÖMER DİZİSİ 35. BÖLÜM KONUSU

Gamze’nin ev tuttuğunu söylemesi herkesi şaşkınlığa uğratırken, Nilüfer’in getirdiği haber moralleri bozar. Ev konusunda Gamze’nin attığı adımı doğru bulmayan Ömer ona tepki gösterse de oğlu ve ailesi için huzurlu bir yuvanın artık olmazsa olmaz olduğunu düşünen Gamze kararından dönmez.

Nilüfer’in üzülmesine kıyamayan Tahir, Vicdan’ı içine düştüğü zor durumdan kurtarmak için bir kez daha Nurettin’den yardım ister. Oğlunun halinden şüpheye düşen Reşat durumun iç yüzünü anlamaya çalışsa da hiçbir zaman yeterince takdir edilmediğini düşünen Tahir ile yeni bir tartışma yaşarlar. Ancak Tahir, onun için kurulan oyunun farkında değildir.

Nisa boşanma kararının arkasında durmayı sürdürse de çocuklarının Hakan’a ihtiyaç duyduğu gerçeğini fark etmek onu ikilimde bırakır. Çok para kazanmayı ve ünlü olmayı hayal eden Eda ve Emine ise kendilerini büyük bir kumpasın içinde bulurlar.

Ömer ve Gamze’nin ev konusundaki anlaşmazlığı devam ederken, Nevzat, kardeşinin ne kadar tehlikeli ve yıkıcı olabileceği konusunda Gamze’yi bir kez daha uyarır. Şule’nin asıl amacını öğrenmek isteyen Gamze ise, onu çok şaşırtan bir manzarayla karşı karşıya kalır.

ÖMER 35. YENİ BÖLÜM İZLE

ÖMER DİZİSİ TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

aspor

GÜNÜN MANŞETLERİ İÇİN TIKLAYIN


Yorum yapın