YouTube TV, Tenis Kanalını kaldırdıktan üç yıl sonra geri getiriyor

rent a car 34

YouTube TV katma Tennis Channel, Magnolia Network, T2, CHARGE!, TBD, Tr3s Channel ve Hogar de HGTV Channel’ı içeren Perşembe günü dizisine yedi yeni kanal eklendi.

Özellikle tenis kanalı açıldığı için birçok abonemiz memnun kalacaklardır. kaldırıldı 2020’de yayın hizmetinden. Haberler, Fransa Açık’ın bu hafta sonu sona ermesiyle geliyor.

Tenis Kanalı, YouTube TV’nin ayda 10,99 ABD doları tutarındaki Sports Plus eklentisinde mevcuttur ve diğerlerinin yanı sıra NFL RedZone, beIN SPORTS, FOX Soccer Plus, Stadium, FanDuel TV ve PlayersTV gibi diğer ağları içerir.

Nisan ayında, Sinclair Broadcasting Group ve YouTube TV yeni bir boyuta ulaştı. dağıtım sözleşmesi Tenis Kanalını hizmete artı T2, ŞARJ getirecek! ve YouTube TV temel planında bulunan TBD.

Ayda 72,99 ABD doları tutarındaki ana paket, artık “Fixer Upper: Welcome Home”, “Joanna Gaines ile Magnolia Table”, “Clint Harp ile Restorasyon Yolu”, “Homegrown” gibi popüler ev tadilatı ve yemek programlarının yer aldığı Magnolia Network’ü de içeriyor. “Aile Yemeği” ve daha fazlası.

İspanyolca konuşan aboneler, İspanyolca Planında ve İspanyolca Plus eklentisinde bulunan Tr3s Kanalının ve Hogar de HGTV Kanalının aylık 34,99 ABD dolarına keyfini çıkarabilir.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın