Yerlerinizi Tanıtıyoruz: Ekstrem Hava Durumu, Yeni Bir Coğrafi Tabanlı Bülten

rent a car 34

Geleneksel hava durumu kapsamımızı genişleten Yerleriniz: Aşırı Hava Durumu, ister ikamet ettiğiniz yer, ister arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin yerleri olsun, sizin için en önemli konumlara uzun vadeli bir bakış sağlayan The Times’ın yeni bir ürünüdür.

Tahminciler, önümüzdeki üç gün içinde ilgilendiğiniz yerlerden herhangi biri için kasırga, dolu, şiddetli rüzgar veya aşırı yağmur riski gördüklerinde, haber bülteni abonelerine önceden plan yapmalarına ve aşırı hava koşullarına hazırlanmalarına yardımcı olacak bir sabah e-postası alacaklar. Ulusal Hava Durumu Servisi’nden halka açık verileri çeken The Times’ın hava durumu ekibi, şiddet riskini sarı, turuncu ve kırmızı göstergelere göre sınıflandıracak ve kırmızı en şiddetli olarak belirleyecek.

E-posta gelen kutularına günlük veya haftalık olarak gelen diğer haber bültenlerinin aksine, Yerleriniz: Aşırı Hava Durumu yalnızca önümüzdeki üç günlük dönemde konumlarınızdan birinde kayda değer bir risk düzeyi olduğunda gönderilir. Haber bülteni, doğru ve tahmine dayalı bilgileri derleyerek, okuyucuları o gün, ertesi gün ve ertesi gün meydana gelen aşırı hava durumu hakkında bilgilendirir.

Yapabilirsiniz üye olmak New York Times hesabınızı kullanarak ve ücretli bir abone olmanıza gerek yok. Okuyucular bitişik Amerika Birleşik Devletleri’nde dört adede kadar konum ekleyebilir.

Bülten ayrıca bizim için bir bağlantı sağlayacaktır Ekstrem Hava Kontrol Paneliyararlı haritalar ve en son hava durumu haberleriyle birlikte kaydedilen konumları özetleyen.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın