Yeni başlayanlar için büyüme, bulut maliyet kontrolünden hâlâ önde

rent a car 34

için yer var gereken süre ve daha yavaş geliştirme potansiyeli gibi örtülü maliyetlerini dengelemek zorunda kalsalar bile bulut maliyetlerini azaltmak için girişimler. O zaman soru şu olur: Genç teknoloji şirketleri için artımlı tasarruflar bulmak ne kadar öncelikli?

TechCrunch+ tarafından yakın zamanda yapılan bir kurucu anketi, yatırımcı beklentilerindeki bir değişikliğin, yeni başlayanları bulut harcamalarına daha yakından bakmaya ve maliyet verimliliğinden çok hıza odaklanan bir konumdan uzaklaşmaya teşvik ettiğini gösteriyor – çok fazla değil.

Değişen ekonomi ve bunun hem risk sermayesi mevcudiyeti hem de paranın fiyatı üzerindeki etkisi, araştırma çalışmalarımızda kendini göstermeye devam ediyor. Başka bir deyişle, artan faiz oranları, teknoloji şirketlerinde bulut harcamaları üzerinde zincirleme bir etkiye sahip ve bu nedenle, genel bulut görevlilerinde büyümeyi yavaşlatıyor.

TechCrunch+ ayrıca son zamanlarda soruldu yeni girişimlerin bir çoklu bulut stratejisi izlemesi gerekiyorsa girişim kurucuları. Uç vakalarla ilgili bazı uyarılarla çoğunlukla olumsuz yanıt verdiler.

Bu sabah, anlamak için 2022’nin sonlarında yaptığımız çalışmaları temel alarak sindirecek bir yığın bakış açımız var. girişimler ilk büyük bulut sağlayıcılarını nasıl seçti ve neden.

Düzeltmek için yağ bulmak

Geçen yıl, Boldstart Ventures ortağı Shomik Ghosh TechCrunch+’a anlattı Hala “erken ürün veya pazara giriş aşamalarında olan girişimler için, mümkün olduğu kadar çok bulut kaynağı kredisi kullanmanın yanı sıra, bulut harcamalarını optimize etmek bir kurucunun aklındaki son şey olmalıdır.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın