Xiaomi Redmi Pad tableti yanlışlıkla sızdırdı

Xiaomi Redmi Pad tableti yanlışlıkla sızdırdıXiaomi Redmi Pad tablet hakkındaki haberler bir süredir etrafta dolaşıyor. Şirketin bu tableti birkaç gün sonra 12T serisi telefonlarla birlikte tanıtacağı söylense de, son haberler Redmi Pad’in tanıtımı için ekim ayını işaret ediyor.

Yeni tablet için bekleyiş sürerken, Xiaomi Kuveyt resmi Instagram hesabı tarafından yapılan bir paylaşım sayesinde Redmi Pad’in tasarımını net bir şekilde görmek olası oluyor. Paylaşımda görülen tabletle sızıntılarda görülen tabletin tasarımının aynı bulunduğunu belirtmekte yarar var. Paylaşım kısa zaman içinde silinse de, Xiaomi fotoğrafın internette dolaşıma çıkmasına engel olamadı.

Paylaşılan resimde görülen renk seçeneğini Nane Yeşili adını taşımış olduğu; buna ek olarak Grafit Gri ve Ay Işığı Gümüşü renk seçeneklerinin de kullanıcıların karşısına çıkacağı belirtildi. Tabletin depolama alanının 64 GB olduğu, RAM seçeneklerinin ise 3 ve 4 GB olacağı da iddialar içinde yer alıyor.

Xiaomi’nin yeni tabletinin kalbinde MediaTek’in MT8781 işlemcisinin bulunduğu belirtiliyor. 11.2 inç LCD ekran, Android 12 ve MIUI Pad 13, 22.5W hızlı şarj desteğine haiz 7800 mAh pil ve 8 megapiksel arka kamera da tabletin özellikleri arasında sayılıyor.

Xiaomi Redmi Pad tabletin Wi-Fi ve 4G LTE versiyonlarıyla resmiyet kazanması umut ediliyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın