Umut Candan kızlarını anlattı! 'Çok bitkin, çok kötü, konuşamıyor'

Nihal ve Bahar Candan kardeşler lüks yaşamlarını sosyal medyada sergilemeleriyle tanınıyordu. Geçen yıl fenomenlere düzenlenen operasyonlara iki kardeş de dahil edildi. Ucuz otomobil vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandıran bir şebeke ile birlikte hareket ettikleri iddia edilen Candan kardeşler 14 Kasım 2023’te gözaltına alındı, 16 Kasım’da da tutuklandı.

İki kardeş Silivri’deki Marmara Cezaevi’ne konuldu. Nihal Candan, tutuklanmasını protesto etmek için cezaevinde yemek yememeye başladı. Bir süre sonra yeme alışkanlığı bozulan Nihal Candan ‘anoreksiya nevroza’ adı verilen hastalığa yakalandı.

NİHAL BAHARR

37 kiloya kadar düştüğü söylenen Nihal Candan’ın annesi Umut Candan Show Haber’e konuştu. Kızlarının suçsuz olduğunu dile getiren Umut Candan kızlarının cezaevindeki durumunu anlattı.

Anne Candan; ”Benim çocuklarım suçsuz. Çok kilo verdi. Her gittiğimizde ağlıyor. Tez vakitte çocuklarıma kavuşmak istiyorum. ‘Cennete gitmek istiyorum’ diyormuş sürekli. Tek duam sağlığına kavuşması. Çok bitkin çok kötü. Konuşamıyor”’

UMUT CANDAN 2

Umut Candan kızı Nihal’e seslenerek ‘Nolur yemek ye. Sana bir şey olursa biz ne yaparız’ dedi. Nihal Candan’ın sağlık durumu hakkında inceleme başlatıldı.

DAMADINA SİTEM ETTİ

Cezaevine girmeden dört ay önce evlendiği ortaya çıkan Nihal Candan’ın eşine de sitem etti. Damadı için ‘Aylardır kızımı ziyaret etmiyor’ diyen Umut Candan ‘Senin sevginin yerini biz alamıyoruz. Keşke bi gitsen sarılsan’

NİHAL CANDAN NİKAH

KARİYER PLANI DEĞİŞTİ

Bahar’ın kariyer planınını değiştirdiğini söyleyen Umut Candan ‘Hukuk okumaktan vazgeçti. Bahar tıp okuyacak. Ortalarda görünmeyecek. Instagram olayları bitti.’ dedi.

UMUT CANDAN

‘SEÇİL ERZAN’LA…’

Seçil Erzan’la aynı koğuşta kalan kardeşlerin Erzan ile pek anlaşamadığı ve bu durumdan da şikayetçi oldukları ortaya çıktı.


Türkiye'yi terk etmişti! Kurtlar Vadisi'nin yıldızı ülkeye geri döndü!

Türkiye’yi terk etmişti! Kurtlar Vadisi’nin yıldızı ülkeye geri döndü!

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Boşanma sebebi o gösterilmişti! Aşk belgelendi   Boşanma sebebi o gösterilmişti! Aşk belgelendi
100 milyon TL'ye satışa çıkarmıştı... 5 katlı malikanesinin kapısını açtı! O detay dikkat çekti100 milyon TL’ye satışa çıkarmıştı… 5 katlı malikanesinin kapısını açtı! O detay dikkat çekti
Acil ameliyata alınmıştı! İşte son durumu Acil ameliyata alınmıştı! İşte son durumu

Umut Candan kızlarını anlattı! 'Çok bitkin, çok kötü, konuşamıyor'

Yorum yapın