Nihal Candan tahliye edildi! Kendi imkanlarıyla evine gitti… Sinir krizi geçirdi

Ucuza araç sattıklarını söyleyerek vatandaşları ‘sazan sarmalı’ yöntemiyle dolandıran suç örgütü ile birlikte hareket ettikleri tespit edilen Nihal ve Bahar Candan kardeşler, dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından 16 Kasım 2023’te tutuklanmıştı.

ANOREKSİYAYA YAKALANDI

İki kardeş Silivri’deki Marmara Cezaevi’ne konulurken Nihal Candan, tutuklanmasını protesto etmek için cezaevinde yemek yememeye başladı. Bir süre sonra yeme alışkanlığı bozulan Nihal Candan’a ‘anoreksiya nevroza’ adı verilen hastalık teşhisi konuldu.

1543166-bahar-candan-dan-ablasi-nihal-le-ilgili-bomba-paylasim-sil-hemen-butun-gogusleri-ortada-631b20b4a5156

FLAŞ TAHLİYE KARARI

Bu rahatsızlık sebebi ile 37 kiloya kadar düşen Nihal Candan’ın psikolojisinin de bozuk olduğu öğrenildi. Nihal Candan hakkında sağlık sorunları sebebiyle tahliye kararı verildi.

nihal candannn

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Nihal Candan’ın tahliye kararının ardından annesi cezaevinin yolunu tuttu. Kızının kendi imkanları ile eve gittiğini öğrenen Umut Candan eve döndü. Show Haber kavuşma anlarını görüntülemek istese de Nihal Candan sinir krizi geçirdi ve çekim izni vermedi.

NİHAL

Vitrin

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Anne oldu! Kızına bakın ne isim koyduAnne oldu! Kızına bakın ne isim koydu
Cem Yılmaz'ın göndermesi olay olmuştu! Hasan Can Kaya'dan 'veteran komedyen' yanıtıCem Yılmaz’ın göndermesi olay olmuştu! Hasan Can Kaya’dan ‘veteran komedyen’ yanıtı
Şevket Çoruh’un ardından bir sürpriz daha! Bomba isim geri geliyorŞevket Çoruh’un ardından bir sürpriz daha! Bomba isim geri geliyor

Nihal Candan tahliye edildi! Kendi imkanlarıyla evine gitti… Sinir krizi geçirdi

Yorum yapın