Ubisoft’tan Assassin’s Creed Mirage için doğrulama geldi

Ubisoft’tan Assassin’s Creed Mirage için doğrulama geldiUbisoft, oldukca sayıda sızıntının arkasından, Asssassin’s Creed serisinin yeni oyununun Assassin’s Creed Mirage olacağını doğruladı. Konuyla ilgili daha fazla detayın 10 Eylül’de gerçekleştirilecek Ubisoft Forward etkinliğinde paylaşılacağı belirtildi.

Henüz detaylar verilmese de, Ubisoft tarafından paylaşılan ilan görseli birtakım ipuçları veriyor. Görselde Assassin’s Creed Valhalla’da karşımıza çıkan Basim Ibn Ishaq’ı palasıyla beraber Bağdat’taki Altın Geçit Sarayı’nın önünde havaya zıplamış halde görüyoruz.

Bu görsel, oyunla alakalı daha ilkin çıkan birtakım haberleri de doğruluyor. Söz mevzusu haberlerden birinde Mirage ile seride gizlilik temelli oynanış deneyimine geri dönüleceği belirtilmişti. Yeni oyunun daha önce Valhalla için indirilebilir bir içerik gibi sunulması planlansa da, daha sonrasında 12PM PT. #AssassinsCreed pic.Twitter.Com/92LoEcrrWs

— Assassin's Creed (@assassinscreed) September 1, 2022

Assassin’s Creed Mirage, seriyi Orta Doğu’daki köklerine yeniden götürüyor. Oyuncuların özlediği metodik ve aksiyon dozunun daha düşük olduğu oyun deneyiminin geri dönüşü de oyuncuları sevindirecek benzer biçimde görünüyor.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın