Twitter artık tweet’leri görüntülemek için bir hesap gerektiriyor

rent a car 34

Twitter hesabınıza giriş yapmadıysanız ve bir tweet’i görüntülemeye çalışırsanız, size bir oturum açma ekranı sunulur. Kuş uygulamasında bir hesabınız olmasını istemiyorsanız çok kötü!

Twitter bu değişiklik hakkında yorum yapmadı ve verilen Nasıl özensiz the platform sahip olmak olmuştur Elon Musk’ın devralmasından bu yana, bu sadece bir aksaklık olabilir. Ancak, Twitter’ın olduğu bir zamanda mücadele etme kullanıcı tabanını büyütmek için, bunun sessiz pusuda bekleyenleri bir hesap oluşturmaya zorlamak için bir taktik olması mümkündür.

Twitter’ın çoğu gibi son değişiklikler, bu kolayca geri tepebilir. Tweet’ler herkese açık değilse, arama motoru algoritmaları sitenin içeriğini daha düşük sıralayabilir, bu da siteye Google’dan daha az kişinin yönlendirileceği anlamına gelir. Ayrıca, sadece biraz can sıkıcı.

Musk – artık kim değil Twitter’ın CEO’suancak yine de operasyonlarla derinden ilgileniyor – aynı zamanda bir istekle de motive edilebilir. yapay zeka araçlarını engelle Twitter aramasından. Musk daha önce Microsoft’u uyarmıştı. Twitter’ı düşürdü tarafından reklam platformundan söyleyerek: “Twitter verilerini kullanarak yasa dışı eğitim aldılar. Dava zamanı.”

Yeni CEO Linda Yaccarino yeni görevine alışırken, Twitter teknik hatalarla dolu olmaya devam ediyor. Bu haftanın başlarında, orantısız sayıda kullanıcıya spam nedeniyle üç gün süreyle askıya alındıkları bildirildi. Orada ne olduğundan hala emin değiliz (ve Twitter e-postalarımıza cevap vermiyor), ancak Musk üst yönetimde olduğu için, politikalar değişebilir “44 milyar dolar” diyebileceğinizden daha hızlı, yani her şey mümkün.


kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın