Turok 3, Nightdive’dan remaster tedavisini alacak

rent a car 34

Bu Ekim ayında San Francisco’da düzenlenen ve “Playing the Edge” temasını keşfedeceğimiz GamesBeat Summit Next’in geri dönüşünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Konuşmak için başvur Burada ve sponsorluk fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinin Burada.


Nightdive Studios bugün Turok 3: Shadow of Oblivion’un yeniden düzenlendiğini duyurdu. Nintendo 64 FPS’nin güncellenmiş sürümü 14 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Nightdive stüdyolarından ilk iki Turok oyununun remaster’larını aldık. Şirket, en son Quake II ile klasik nişancı oyunlarını güncelleme konusunda uzmanlaştı.

Nightdive’a göre Turok 3’ün bu yeni sürümü “yükseltilmiş oyun, yüksek çözünürlüklü dokular, gelişmiş aydınlatma ve görüntü oluşturma ve platforma özgü özelliklere sahip konsol gamepad desteği” içerecek.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Bu ne anlama gelir? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın