Tükenmeden kemerlerinizi bağlayın — işte TechCrunch Erken Aşama 2023 geliyor

kapılar TechCrunch Erken Aşama (Boston Sürümü) sadece üç gün içinde açılıyor ve sizinle tanışmak ve sizi selamlamak için sabırsızlanıyoruz! Henüz biletinizi almadıysanız acele edin! Biletlerimiz azalıyor. Cidden, bu gerçek bir ah-oooh-ga durumu. Şimdi 449$’lık Kurucu kartı satın alınhala yapabiliyorken. Öğrenci kartlarının maliyeti sadece 99 $.

Günü aynı fikirde yüzlerce erken aşama kurucu ve yatırımcı ile geçirmeye hazır mısınız? İşletmenizin başarılı olmasına yardımcı olabilecek uzmanlarla uygulamalı eğitim almaya hazır mısınız? Kemerlerinizi bağlayın çünkü bu gün, tüm ilk kurucuların bir sonraki adımlarını belirlemek ve işlerini büyütmek için anlamlı bağlantılar kurmak için ihtiyaç duydukları temel bilgilerle kesinlikle dolu. Şimdi, kaçırmak istemeyeceğiniz bazı konuşmacılara ve konulara bir göz atalım.

TechCrunch Early Stage 2023’te neler oluyor?

Dan duymak üst düzey uzmanlariçermek:

  • Girişimciler tarafından ve girişimciler için bir VC firması olan NFX’in kurucu ortağı James Currier, “Tek Boynuzlu At Fikirlerinin Geldiği Yer”i sunar.
  • Construct Capital’in kurucu ortağı ve genel ortağı Dayna Grayson, “TAM’ınızı Nasıl Anlatırsınız”ı sunar.
  • Harvard İnovasyon Laboratuvarları İcra Direktörü Matt Segneri, “Hızlandırıcılar ve Kuluçka Makineleri Hakkında Nasıl Düşünülür”ü sunuyor.

Birçok atölyeyi keşfedin:

  • Kitle Seçimi — Mükemmel Kurucu Ekibi Bir Araya Getirmek: Teknik Olmayan Kuruculara Yönelik İçgörüler ve Stratejiler: Güçlü bir kurucu ekip oluşturmak, herhangi bir girişimin başarısı için esastır ve doğru teknik kurucu ortağı bulmak, teknik olmayan kurucular için özellikle göz korkutucu bir görev olabilir. MongoDB Kubernetes Engineering direktörü George Hantzaras, çeşitlilik içeren ve dengeli bir kurucu ekip oluşturmanın önemini keşfedecek ve doğru teknik kurucu ortağı bulmaya ve onunla çalışmaya yönelik en iyi uygulamaları paylaşacak. Ayrıca, teknik olmayan kurucuların kurucu ekiplerini oluştururken karşılaşabilecekleri yaygın zorlukları ele alacak ve bunların üstesinden gelmek için pratik stratejiler önerecektir.
  • Girişiminizi Sosyal Bir Yıldıza Nasıl Dönüştürürsünüz: Redpoint’ten Josh Machiz ve Rashad Assir, hedef kitlenizi oluşturmaktan işinizi ileriye taşıyan viral içerik oluşturmaya kadar size gerçek çevrimiçi toplulukların çarpan etkilerinden nasıl yararlanacağınızı anlatacak. Rashad, Redpoint’in kendi TikTok varlığının yanı sıra kendi takipçilerini oluşturma deneyimine sahipken Josh, Redpoint portföy şirketlerinin kurucularını ve şirket markalarını geliştirmelerine yardımcı oldu.
  • Desteniz Berbat – Mevcut İklimde 18 Milyon Dolar Toplayan Satış Konuşması: Howdy.com’un kurucusu ve CEO’su Jacqueline Samira, tek bir yatırımcıya bir deste göndermeden 21 milyon dolar topladı. Yatırımcıların bu ekonomide size para vermek için yaygara koparmasına neden olacak, vizyonunuzu kendi sözlerinizle paylaşmanın benzersiz bir yolunu öğrenin.

Utanmaz (ama harika) fiş: Found podcast’in canlı yayınını kaçırmayın ve startup’ların arkasındaki hikayeleri dinleyin. TechCrunch, Darrell Etherington’a ev sahipliği yapıyor ve Becca Szkutak, seri kurucudan dönüşen VC Russ Wilcox ile röportaj yapacak. Wilcox, elektronik kağıt ekranlarını ticarileştiren ve 2009 yılında Amazon tarafından satın alınan E Ink’i kurdu. Halen Pillar VC’nin ortağıdır.

TechCrunch Erken Aşama 2023 Ağ Nirvana’sıdır

Tüm uzman bilgilerini özümsemenin yanı sıra, ağ kurma becerilerinizi de geliştirdiğinizden emin olun. TC Erken Aşama, birincil ağ oluşturma gayrimenkulüdür ve hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve/veya desteklemenize yardımcı olabilecek kişilerle bağlantı kurmanız için birçok yol sunar. Kim bilir? Bir kurucu ortak veya mükemmel bir teknoloji sihirbazı bulabilir veya bir yatırımcının dikkatini çekebilirsiniz.

  • Etkinlik uygulaması, kurucular, yatırımcılar, teknoloji uzmanları ve diğer katılımcılarla toplantılar aramanıza ve bunlarla bağlantı kurmanıza ve planlamanıza olanak tanır.
  • Gün boyunca planlanmış üç ağ iletişimi molası, genellikle sihirli anlara yol açabilecek özel konuşmalara ve organik bağlantılara izin verir.
  • Çalıştaylar ve yuvarlak masa toplantıları, benzer fikirlere sahip girişimcileri çeker ve tanışmak ve bağlantı kurmak için bolca zamanınız olur.
  • Kapanış resepsiyonunu kaçırmayın. Etkinlikten sonra içki içerek bağlantı kurmanın rahat bir yolu.

kapılar TechCrunch Erken Aşama 20 Nisan’da sabah saat 8: 00’de Boston, Massachusetts’te açılıyor. Henüz Kurucu kartınız yok mu? acele et ve 449 dolara bir tane satın al onlar satmadan önce. Boston’da sizinle tanışmak ve selamlamak için sabırsızlanıyoruz!

Şirketiniz TC Early Stage 2023’e sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle şu şekilde iletişime geçin: bu formu doldurmak.

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Yorum yapın