TOKİ 20 ilde aleni artırma ile iş yeri satacak: İşte detaylar ve taksit sayıları

TOKİ 20 ilde aleni artırma ile iş yeri satacak: İşte detaylar ve taksit sayılarıÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 iş yerini 1 Eylül’de aleni artırma yöntemiyle satışa sunacak.

AA muhabirinin TOKİ’den almış olduğu bilgiye gore, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak’ta 204 iş yeri, aleni artırma yöntemiyle 1 Eylül Perşembe saat 10.30’da aleni artırmayla satılacak.

Açık artırmalar, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. Ayrıca internet üstünden “www.Emlakmuzayede.Com.Tr” adresinden teklif verilebilecek.

Alıcılar, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta satışa sunulan iş yerlerini yüzde 50 peşinat ve 120 ay vadeyle, Trabzon’daki iş yerlerini ise yüzde 25 peşinat ve 120 ay vadeyle alabilecek.

Açık artırmaya ilişik bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafınca yürütülecek. Başvuru ve teminatlar, bu bankaların tüm şubeleri vesilesiyle kabul edilecek.

Satışla ilgili detaylı bilgilere “www.Toki.Gov.Tr” ile “www.Emlakmuzayede.Com.Tr” internet adreslerinden, “444 86 54” ve “0 212 608 15 00” numaralı telefonlardan ulaşılabilecek.

kaynak: ekonomist.com.tr

Similar Posts

Bir cevap yazın