TLV Partners, 250 milyon dolarlık yeni fon topladı

İsrail merkezli erken aşama VC firması TLV Ortakları bugün, şaşırtıcı bir şekilde Fund V olarak adlandırılan beşinci fonunu duyurdu. TLV Partners, Ekim 2021’de son fonu olan 220 Milyon Dolarlık Fon IV’ü artırdı.

Plan, bu yeni fondan yaklaşık 25 tohum ve Seri A yatırımı yapmak, çoğunlukla 4 ila 8 milyon dolar aralığında ve sonraki turlarda şirket başına 20 milyon dolara kadar yatırım yapma alanı sağlamak.

TLV Partners, genellikle yatırım yaptığı turlara liderlik eder veya eş liderlik eder. Grubun son yatırımları arasında aşağıdakiler gibi şirketler yer alır: Su GüvenliğiSonraki Sigorta, Aidoc, Çalıştır: aiGümüş kale, Kuantum MakineleriBirim, Immunai, Deepcure, YapılarZencity, Firebolt, Mesh, Laminer, Oligo Güvenlik ve Liman. Bugüne kadar toplam 60 şirkete yatırım yapan firma, aralarında Granulate (Intel tarafından satın alınan), Oribi (LinkedIn), Neosec (Akamai), Skyline (JLL), Stoke (Fiverr) ve Guesty ( ikincil işlem).

rent a car 34

Bu yeni fon, büyük ölçüde İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun yeni bir destek için yaptığı baskıyla, kitlesel protestolar ve sivil huzursuzluk zemininde bir araya geliyor. yargı reformu birçok rakibine göre İsrail’in demokrasisini zayıflatabilir.

Shahar TzafrirTLV Partners’ın yönetici ortağı olan , mevcut durumu kabul etti. “İsrail’de çalkantılı zamanlarda gezinirken, kurucularımıza olan bağlılığımız sarsılmaz olmaya devam ediyor” dedi. “Bu zorlukları yenilik yapma, inşa etme ve çabalama fırsatları olarak görüyoruz. 1 milyar dolarlık fonumuzun bir parçası olan V. Fon duyurumuz, kurucularımıza, ulusumuza olan sarsılmaz iyimserliğimizin ve dayanıklı bir demokrasi vaadimizin altını çiziyor. Biz buradayız, hazırız ve birlikte güçlüyüz.”

kim kimdir ne zaman nasıl nelerdir nedir ne işe yarar tüm bilgiler
dünyadan ilginç ve değişik haberler en garip haberler burada

Similar Posts

Bir cevap yazın