The Last of Us dizisinden ilk sahneler geldi

The Last of Us dizisinden ilk sahneler geldiHBO merakla beklenen The Last of Us dizisinden ilk görüntüleri paylaştı. HBO’nun yeni sürem yapımlarının yer aldığı 2 dakika 20 saniye uzunluğundaki videoda yaklaşık 20 saniye süresince dizinin başrol aktörleri Pedro Pascal ve Bella Ramsey’i görmek mümkün oluyor. Dizide Pascal Joel karakterini, Ramsey ise Ellie’yi canlandırıyor.

20 saniyelik kısa kesit bile The Last of Us’ı bir oyun olarak oynayanların aşina olduğu anlar barındırıyor. Joel ve Ellie arasındaki diyalogun direkt oyundan alındığı hemen ayrım ediliyor.

Buna ayrıca, Joel’in biyolojik kızının görünmüş olduğu bir “geriye dönüş” anı da fragmanda mevcut. Fragmanda Nick Offerman’ı da Bill karakteriyle görmek mümkün oluyor.

Diziye yönelik beklentiler bir fazlaca yüksek. Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuna ek olarak; Chernobyl dizisinin yaratıcılarından Craig Mazin de projede yazar, yaratıcı ve yürütücü yapımcı olarak yer alıyor. Oyunun orijinal kreatif direktörü de Neil Druckmann da dizinin yaratıcı kadrosunun temel taşlarından biri konumunda.

The Last of Us büyük olasılıkla 2023’ün başlarında seyircilerle buluşacak. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak.

kaynak: teknoblog.com

Similar Posts

Bir cevap yazın