Taraftar 'Göğüslerini aç' demişti! Özel anlarını paylaştı

Bir dönem göğüsleri nedeniyle gündem olan ünlü sunucu ve spor spikeri Diletta Leotta, Napoli taraftarlarının ‘Göğüslerini aç’ sloganlarına maruz kalmıştı. Ünlü sunucu, yaşadığı ilginç duruma gülerek tepki vermişti.

Diletta Leotta 1

Uzun zamandır Beşiktaş’ın eski kalecisi Loris Karius ile birliktelik yaşayan Diletta Leotta geçtiğimiz aylarda anne olmanın heyecanını yaşadı.

Diletta Leotta 2

Loris Karius ve Diletta Leotta çifti mutlu birlikteliklerini bir bebek ile taçlandırdı. Çift, Aria adını verdikleri bebekleriyle karelerini zaman zaman sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar.

teklif 1

Doğumdan sonra hemen eski formuna kavuşan Diletta Leotta son haliyle dikkat çekmişti. Diletta Leotta şimdi de Loris Karius ile özel anlarını paylaştı.

teklif 2

Evlilik teklifi aldığını duyuran Diletta Leotta romantik karelerine; ‘Evet dedim!
Size söylemek için birkaç ay bekledim çünkü Loris ve ben mümkün olduğunca Aria’nın doğumunun duygularını yaşamak istedik. ‘ notunu düştü.

teklif 3

Mynet’te ilginizi çeken kategorileri özelleştirin ve kendiniz için kişiselleştirin…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cinsel içerikli taciz mesajları sonrası Türkiye'yi engellemişti... Sibel Kekilli'nin pozlarına beğeni yağdıCinsel içerikli taciz mesajları sonrası Türkiye’yi engellemişti… Sibel Kekilli’nin pozlarına beğeni yağdı
Turabi'nin kardeşinden gündem olan sözlerTurabi’nin kardeşinden gündem olan sözler
Kurtlar Vadisi'nin Çeto Başkan'ıydı! Son haliyle gündem oldu Kurtlar Vadisi’nin Çeto Başkan’ıydı! Son haliyle gündem oldu

Yorum yapın